Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Magda Mołek jest w ciąży! Gwiazda otworzyła się przed swoimi fanami
Magda Mołek

Magda Mołek jest w ciąży! Gwiazda otworzyła się przed swoimi fanami

Magdalena Mołek to jedna z tych polskich celebrytek, które wyjątkowo strzegą swojej prywatności. Tym razem okoliczności są jednak wyjątkowe – dziennikarka TVN osobiście postanowiła podzielić się z fanami swoim błogosławionym stanem. 

Tak naprawdę niewiele wiemy o prywatnym życiu gwiazdy TVN. Celebrytka niezwykle rzadko bryluje na salonach ze swoim wieloletnim partnerem, Maciejem Taborowskim, trudno również szukać na jej profilach społecznościowych zdjęć jej siedmioletniego synka Henryka. Mołek postawiła gruby mur, który chroni ją i jej rodzinę przed natarczywym światem show-biznesu. Tym razem postanowiła złamać swoją żelazną zasadę i pochwaliła się z fanami bardzo intymną wiadomością.

Magdalena Mołek jest w ciąży

Gwiazda TVN postanowiła uciąć spekulacje i osobiście poinformować o ciąży. Mołek doskonale zdaje sobie sprawę, że z każdym tygodniem jej ciążowy brzuszek będzie bardziej widoczny, co tylko wznieci niepotrzebne plotki. Celebrytka nie zdradziła w którym jest miesiącu ciąży, jednak po mocno zaokrąglonym brzuszku można wnioskować, że już niedługo możemy spodziewać się rozwiązania. Widać, że ten wyjątkowy stan niesamowicie służy dziennikarce, Magda Mołek promienieje, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech.

Stwórz stylizację w stylu Magdy Mołek:

 Sztuka maskowania ciążowego brzuszka

Gwiazda TVN jest idealnym przykładem dla wszystkich Pań, które chcą zamaskować swój ciążowy brzuszek – trzeba przyznać, że robi to perfekcyjnie! Dziennikarka sprytnie dobiera garderobę, tak żeby widzowie Dzień Dobry TVN nie mieli powodów do spekulacji. Jak jej się to do tej pory udawało? Celebrytka postawiła na zabudowane sukienki o długości 7/8, które dzięki większej ilości materiału pięknie kamuflowały ciążowe zaokrąglenia. Dodatkowo Magda Mołek wybierała fasony odcinane pod biustem, lub z drapowaniami i kieszeniami w newralgicznych miejscach. Efekt? Gwiazda tygodniami czarowała widzów, nie dając im żadnych powodów do plotek.

Ubrania w stylu Magdy Mołek:

Redakcja Allani już teraz składa szczęśliwym rodzicom gratulacje!

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.