Kategorie

Małe jest piękne – minimalistyczna biżuteria

Drobna biżuteria stanowi delikatny akcent dla naszych stylizacji. Jeśli tak jak my zakochałaś się w łańcuszkach celebrytkach to będziesz chciała zobaczyć co polecamy…

Krzykliwa, bogato zdobiona biżuteria zarezerwowana jest zdecydowanie na wieczór i specjalne okazje. Dlatego kobiety na całym świecie tak pokochały minimalistyczne projekty. Można je nosić praktycznie do wszystkiego, stanowią świetną oprawę dla stylizacji oraz subtelnie podkreślają naszą urodę. Najpopularniejsze stały się łańcuszki celebrytki, które zdobi malutka zawieszka w kształcie koła, serca, czy kwadratu.

 Inspiracje z wybiegu – minimalistyczna biżuteria

Projektanci idą na przekór! Minimalistyczną biżuterię zestawiają z wieczorowym lookiem w stylu glamour. Efektem jest bardzo zmysłowa sylwetka, która nie wymaga dużych kolii i bransolet, aby błyszczeć w towarzystwie.

 

Propozycje codziennych stylizacji z minimalistyczną biżuterią

Poniżej znajdziecie dwa przykładowe gotowe zestawy od naszych Stylistek, które podpowiedzą wam jak nosić minimalistyczną biżuterię. W okresie jesienno-zimowym taka subtelna biżuteria stanie się waszym ulubionym dodatkiem, zwłaszcza do sweterków.

Minimalistyczna biżuteria kolczyki

Stylizacja z minimalistyczną bizuterią

 

Biżuteria w wersji mini – street style

 

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!