Kategorie

czarna obcisła sukienka z długim rękawem, czerwona luźna sukienka z printem

Co łączy Małgorzatę Rozenek-Majdan i Agnieszkę Woźniak-Starak?

Prywatnie są dobrymi znajomymi, ich śluby w minionym roku były najgłośniejszymi wydarzeniami towarzyskimi, a obecnie są jednymi z najpopularniejszych celebrytek. Sprawdź, co (poza podwójnymi nazwiskami) łączy Małgorzatę Rozenek-Majdan i Agnieszkę Woźniak-Starak!

Spektakularna przemiana

Jeszcze kilka lat temu żadna z pań nie prezentowała się tak efektownie, jak obecnie. Małgorzata Rozenek była stateczną żoną i matką, a jej styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Sprane jeansy, staromodne sweterki i obcisłe bluzy, a do tego mysi kolor włosów nie zapowiadały celebrytki. Jednak dieta, intensywne treningi, zmiana fryzury i totalne wymienienie zawartości swojej szafy zdziałały cuda! Oczywiście, po drodze nie obyło się bez kilku modowych wpadek, ale która z nas ich nie popełnia? Podobną metamorfozę przeszła Agnieszka Woźniak-Starak. Od dziennikarki z nietwarzową fryzurą, lubującej się w tandetnych połyskliwych stylizacjach, przeszła do medialnej gwiazdy, która ceni ubrania nie tylko drogie, ale i z pazurem.

Wyczekiwane śluby

 

 

Od czasu ogłoszenia zaręczyn, aż po dzień zawarcia małżeństwa — przygotowania do ślubów obu gwiazd plotkarskie media śledziły z zapartym tchem. Gorącą atmosferę uroczystości podsycała ich tajemniczość: prawie do ostatniej chwili nie znaliśmy dokładnego miejsca, daty ani liczby gości. Plotkom i spekulacjom nie było końca… A gdy wreszcie śluby i wesela doszły do skutku, można było w końcu zerknąć na suknie celebrytek. Agnieszka Woźniak-Starak w swój wyjątkowy dzień postawiła aż na 4 kreacje! Małgorzata Rozenek-Majdan nie starała się rywalizować pod tym względem i na ślubie, który odbył się 2 tygodnie po wystawnej ceremonii Staraków w Wenecji, pojawiła się w jednej, srebrnoszarej sukni ślubnej od Ewy Minge.

Marzysz o spektakularnej sukni w stylu Malgorzaty Rozenek-Majdan lub Agnieszki Woźniak-Starak? Znalazłyśmy dla Ciebie dużo tańsze odpowiedniki: 

Fitness i zdrowy tryb życia

Idealne ciała celebrytek to zasługa nie tylko genów. Zarówno Agnieszka, jak i Małgorzata są wiernymi fankami i jednocześnie przyjaciółkami Ewy Chodakowskiej. Pod jej czujnym okiem trenują oraz wspólnie wyjeżdżają na turnusy sportowe. Niedawno miały okazję zaprezentować swoje zgrabne sylwetki na okładkach czasopisma trenerki, Be active.

 

Kariera w mediach

Celebryckie ścianki i uroczyste gale to nie wszystkie miejsca, w których mogą się pokazać ambitne kobiety. Agnieszka Woźniak-Starak w świecie mediów obecna jest już od ponad 10 lat. Prowadziła przeróżne programy, zarówno w publicznej, jak i prywatnej telewizji. Ostatnio, jako żona milionera i producenta filmowego, ma szansę sprawdzić się i na tym polu. Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan miała okazję pokazywać w telewizji, jak należy sprzątać domy, prowadzić hotele oraz stać się „lady”. Szczerą sympatię widzów wzbudził jednak program Azja Express, gdzie w pokonywaniu azjatyckich szlaków towarzyszył Małgosi jej mąż, Radzio.

Gwiazdy nie rezygnują z wygodnych, ciepłych sweterków! Podobne znalazłyśmy dla Was poniżej: 

Luksusowa metka

Zarówno Małgosia jak i Agnieszka mają wyraźną słabość do drogich i luksusowych metek, a ich ostatnie wyjścia na premiery filmów to wydatki rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Żona Radosława Majdana coraz chętniej stawia na projekty największych domów mody. Pokazała się już w sukience Balmain, którą kiedyś upodobała sobie Kim Kardashian oraz w stylizacjach sygnowanych nazwiskiem Alexandra McQueen’a. Styl Agnieszki Woźniak-Starak jest bardziej ekstrawagancki. Prezenterka chętnie sięga po nostalgiczne folkowe kreacje, uwielbia też nowoczesne fasony, aplikacje i nietuzinkowe połączenia kolorów. Do tej pory udało już jej się założyć kreacje od Oscara de la Renty, Alexandra McQueen czy Miu Miu, a my czekamy na dalsze stylizacje.

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment