Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Małgorzata Socha reklamuje bieliznę!
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha reklamuje bieliznę!

Francuska marka Chantelle zaprosiła do współpracy Małgosię Sochę! Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z sesji, zobacz jak zaprezentowała się gwiazda!

Chantelle Paris jest światowym liderem w branży bieliźniarskiej oraz ekspertem w dziedzinie brafittingu. Tworzy funkcjonalną i niezwykle zmysłową bieliznę dla kobiet. Kolekcja marki przeznaczona jest dla Pań w każdym wieku, niezależnie od rozmiaru jaki noszą. Małgorzata Socha została polską ambasadorką marki i uczestniczyła w wyjątkowej sesji promującej tę seksowną i ponadczasową bieliznę. To doskonały wybór, gdyż gwiazda na co dzień stawia na klasykę, elegancję oraz kobiecość. Współpraca między Chantelle Paris i polską aktorką zapowiada się obiecująco!

Nasze propozycje produktów Chantelle

 

Fot.:EastNews, Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.