Kategorie

Małgorzata Rozenek-Majdan Iron majdan 2018

Małgosia Rozenek-Majdan wie, jak wyglądać luksusowo

Małgorzata Rozenek-Majdan już wróciła z zagranicznych wojaży. Teraz nadszedł czas na promocję jej nowego show, czyli „Iron Majdan”. Zobaczcie jej stylizację z konferencji prasowej – jest nie tylko modna, ale i… droga.

Małgorzata Rozenek-Majdan w poslkim show businessie jest niczym kameleon. Celebrytka przeszła nie tylko urodową metamorfozę – wraz z udziałem w kolejnych programach zmieniał się jej styl. Przemiana jest naprawdę imponująca: od zadbanej i eleganckiej pani domu, po modną i seksowną 39-latkę. Dziś Małgosia nie stroni od odsłaniania ciała, uwielbieniem darzy również luksusowe metki, o czym mogłyśmy się przekonać na wczorajszej konferencji prasowej jej nowego programu, w którym występuje wraz z mężem Radosławem.

Modna i drapieżna Małgorzata Rozenek

Małgosia Rozenek coraz chętniej sięga po rockowe elementy, a wraz z wiekiem odsłania coraz więcej ciała. Nagim ramieniem epatowała na konferencji Iron Majdan. Asymetryczna bluzka z romantyczną falbanką pokryta była groszkami – uwaga, tej wiosny to nadal będzie wiodący print. Subtelność i kobiecość Małgosia postanowiła połączyć z czymś ostrzejszym. Skórzane wąskie spodnie podkreśliły jej zgrabne nogi. W takim modelu łatwo o przesadę i wulgarność, jednak zwiewana bluzka złagodziła drapieżny charakter spodni. Look uzupełniły transparentne sandałki, które z założenia miały nie przyciągać wzroku i być raczej dopełnieniem stylizacji. Co innego torebka – winylowy worek z metalowym elementem zwracał uwagę swoim designerskim kształtem. Natomiast długi płaszcz, w którym celebrytka weszła do studia, dodał jej powagi.

Czy ta stylizacja wygląda na drogą i luksusową?

Iron Majdan jest drugim najdroższym projektem TVN-u, dlatego nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek-Majdan musiała to podkreślić swoją stylizacją. Uwaga, przygotujcie się, bo na konferencji perfekcyjna pani domu pokazała się naprawdę na bogato. Bluzka w groszki od Self Portrait za ponad 1500 zł, spodnie od Isabel Marant za 10 000 zł, płaszcz Marlu za 1800 zł, torebka Kenzo za 2100 zł oraz sandałki Gianvitto Rossi – na swój outfit gwiazda lekką ręką wydała kilkanaście tysięcy złotych. Czy efekt jest tyle wart? Oceńcie same! A jeśli podoba Wam się strój Małgorzaty Rozenek-Majdan, możecie skompletować podobny, oczywiście, za niższą kwotę.

Odtwórz tę stylizację:

Groszki nadal będą modne, jakie ubranie z tym wzorem wybierzesz?

 

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.