Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Maluchy wyglądają w nich przeuroczo. Takie dresiki noszą córki Ani Wendzikowskiej

Maluchy wyglądają w nich przeuroczo. Takie dresiki noszą córki Ani Wendzikowskiej

Przy wyborze ubrań dla dzieci zwracasz uwagę przede wszystkim na wygodę? To świetnie, ale wcale nie musisz odbierać przyjemności z kupowania uroczych ubranek w wersji mini. Anna Wendzikowska znalazła kompromis pomiędzy stylem a komfortem i wybrała dla swoich córek piękne, wygodne komplety.  

Niezależnie od wieku, stylizacje dla dzieci powinny być wygodne i dopasowane do ich codziennych aktywności. Nie oznacza to jednak, że ubrania nie mogą być przy tym estetyczne i zgodne z aktualnymi trendami. Coraz częściej kolekcje dziecięce w znanych sieciówkach wypełniają się odzieżą dla najmłodszych, która wygląda jak odpowiedniki z działu damskiego, a dobrze wiemy, że dziewczynki od najmłodszych lat chcą wyglądać, jak ich mamy.

Anna Wendzikowska, podczas zakupowych łowów, wybrała dla swoich córek komplety podobne do tych, które sama ma w szafie. Sprawiły, że dziewczynki prezentowały się uroczo i stylowo, a co więcej – z pewnością czuły komfortowo, co widać na zdjęciach. Podobnym tropem poszła Sylwia Bomba.

Córki Anny Wendzikowskiej noszą modne i wygodne komplety – podobne upolujesz za grosze

Tak samo, jak postępuje moda, tak samo ewoluują dziecięce upodobania. Małe dziewczynki lubią nosić już nie tylko tiulowe princeski, ale coraz chętniej wkładają komplety, które wcześniej zarezerwowane były raczej do zabawy w domu czy ogrodzie. Tak, jak dresy, które po blisko dwóch latach pandemii – spędzonych w domu w wygodnych stylizacjach – również na ulicach stały się już znakiem rozpoznawczym największych fanek wygody.

Nic dziwnego, że Anna Wendzikowska ubrała swoje córeczki podczas zwiedzania Londynu właśnie w komplety dresowe – w końcu podróżowanie jest o wiele przyjemniejsze, gdy maluchy nie są sfrustrowane niewygodnymi fasonami ubrań. Dziennikarka postawiła na szare spodnie i rozpinane bluzy do zestawu. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynki czuły się wspaniale i mogły czerpać pełnymi garściami z wizyty w stolicy Anglii.

Szare dresy córek Anny Wendzikowskiej to połączenie komfortu i ponadczasowych trendów. Takie komplety zostaną porzucone w kąt dopiero wtedy, gdy dziewczynki z nich wyrosną, bo tak proste ubrania można nosić non stop i w różnych kombinacjach – nie tylko w komplecie.

Zobacz też: Anna Wendzikowska stawia na wygodę. Kurtki w jej stylu znajdziesz na wyprzedaży

Like mother like daughter – identyczne dresy Sylwii Bomby i jej córki

Sylwia Bomba również wie, że szczęśliwe dziecko to takie, które czuje się komfortowo. Gwiazda dla swojej córki wybrała komplet dresowy marki adidas, identyczny do modelu z własnej garderoby. Bomba postawiła na model w różowym kolorze, co niewątpliwie było strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o upodobania jej córki.

Co jest w dresach dziecięcych jest najlepsze? Ze względu na wygodny fason, zapewniają najmłodszym swobodę ruchów. Jednocześnie mogą być też środkiem wyrazu dla dziecięcej ekspresji w kontekście stylu i ogromną uciechą dla rodziców, którzy lubią modnie ubierać swoje pociechy.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Anna Wendzikowska

Więcej modnych kompletów dziecięcych znajdziesz na Allani.pl