Kategorie

Marina Łuczenko i Sara Boruc

Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc – zobacz stylowy pojedynek gwiazd

Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc od jakiegoś czasu są nierozłączne. Niedawno wystąpiły razem w sesji okładkowej magazynu Cosmopolitan. Oprócz przyjaźni łączy je również perfekcyjne wyczucie stylu i znajomość najnowszych trendów z wybiegów. W tym artykule przyglądamy się stylizacjom obu pań. Która z nich lepiej odnajduje się w świecie mody? Przekonaj się sama!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc

Wiedziałaś, że od niedawna Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc to dwa nazwiska, które najczęściej wymienia się w prasie? Spokojnie, nie mamy żadnych szokujących informacji na ich temat. Gwiazdy po prostu bardzo się lubią, co szybko stało się tematem nr 1 w mediach. Obie panie nie ukrywają również swojej słabości do mody, co widać szczególnie na wspólnych zdjęciach przedstawiających ich stylizacje. Powoli stają się one inspiracją dla wielu it girls, dlatego zasługują na to, by poświęcić im chwilę uwagi.

Ubierz się w stylu Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Sary Boruc:

Podczas wspólnych wyjazdów

Żony naszych polskich piłkarzy często decydują się na wspólne wyjazdy, które na bieżąco dokumentują zdjęciami na swoich instagramowych kontach. Zarówno Marina, jak i Sara sprawnie poruszają się w świecie mody i często pokazują swoje najnowsze stylizacje fanom. Trzeba przyznać, że styl celebrytek, choć minimalnie się różni, na ogół jest bardzo podobny. Obie stawiają na klasyczne torebki z luksusowych domów mody, nierzadko pojawiają się też w sportowym obuwiu i bardzo lubią minimalistyczną biżuterię. Różnicę możemy zobaczyć w ubraniach. Sara wybiera klasyczne fasony ubrań, Marina natomiast często decyduje się przełamywać swoje stroje sportowymi elementami, np. w postaci bluzy lub t-shirtu z dużym nadrukiem.

Styl glam boho chic:

Trend alert – kozaki za kolano

Kozaki za kolano to bardzo mocny trend, który towarzyszy nam już od kilku sezonów. Gwiazdy najczęściej zestawiają je ze skórzanymi spódnicami (wybór Sary) lub luźnymi bluzami oversize, które imitują mini sukienki (wybór Mariny). Obie stylizacje są bardzo modne i doskonale nadają się nie tylko do noszenia na co dzień, ale również na zabawę do klubu. Być może zainspiruje Cię to do stworzenia looku na imprezę andrzejkową, która zbliża się przecież wielkimi krokami!

Modne kozaki za kolano:

Fot.: Instagram @marina_official, @saraborucmannei_real

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)