Kategorie

marina Luczenko

Wielki powrót Mariny!

Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do gry! Wszystko na to wskazuje, że nieźle namiesza w show biznesie. Artystka po dość długiej przerwie znów króluje w mediach. Zobaczcie jej kolejny sukces!

Marina Łuczenko-Szczęsna na pewien czas znikła z Polski, przestała uczestniczyć w życiu publicznym. Jej nieobecność spowodowana była problemami zdrowotnymi, gwiazda przeszła operację usunięcia lewego polipa strun głosowych. To nie jedyny powód, dla którego Marina zrezygnowała z show biznesu. Jej fani z zapartym tchem śledzili jej związek z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. Najpierw cudowne zaręczyny, później bajkowy ślub oraz magiczną podróż poślubną. Teraz Marina wraca do gry! Ostatnio pojawiła się na okładce polskiej edycji magazynu „Cosmopolitan”.

Marina Łuczenko-Szczęsna w sesji dla „Cosmopolitan”

Artystka pojawiła się na okładce wrześniowego numeru „Cosmopolitan” Polska. To nie pierwsza jej okładka dla tego magazynu. W Cosmo zadebiutowała w sierpniu 2012 roku. Okładka na nowy sezon pokazuje nową Marinę, artystka ma teraz dwuczłonowe nazwisko Łuczenko-Szczęsna. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda uwielbia styl sportowy, który przełamuje bardzo kobiecymi akcentami. Więc nic dziwnego, że okładka Cosmo to miks ulubionych trendów Mariny. Elegancka marynarka plus seksowne body, to dość zaskakujące połączenie, ale pasuje do gwiazdy z okładki. Całość uzupełniają sportowe buty, które Marina uwielbia i nosi dosłownie do wszystkiego. Prosta, minimalistyczna stylizacja idealnie pasuje do urody nowej WAGs, a także jej nienagannej sylwetki.

Stylowa Marina

Na sześciu stronach „Cosmopolitan” znajdziemy szczery wywiad o związku z Wojciechem Szczęsnym, sekretach jej stylu i wysportowanej sylwetki. Oprócz tego pojawiają się zachwycające zdjęcia autorstwa Grega Adamskiego, stylizację natomiast przygotował Robert Kiełb. Makijaż w stylu make up no make up to dzieło Eryki Sokołowskiej. Cała sesja utrzymana jest w bardzo kobiecym stylu z nutką sportowego pazura. Stylizacje to 100% ulubionych trendów Mariny! Artystka od dawna uznawana jest za ikonę stylu. Ostatnio została nominowana w plebiscycie magazynu „Glamour” w kategorii- Fashion Icon. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ WIĘCEJ Z KATEGORII: W STYLU GWIAZDY

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.