Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • MaRina w zmysłowej sesji dla L’OFFICIEL POLSKA
Marina Łuczenko-Szczęsna

MaRina w zmysłowej sesji dla L’OFFICIEL POLSKA

Do sprzedaży trafił właśnie drugi numer luksusowego kwartalnika L’Officiel! Twarzą wiosennej edycji została znana polska WAG, Marina Łuczenko-Szczęsna, która nie tylko udzieliła wywiadu francuskiemu magazynowi, ale wzięła też udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej…

Luksus i nowoczesny styl w L’Officiel Polska

Pierwszy numer wyjątkowego magazynu o modzie, kulturze i sztuce miał swoją polską premierę w październiku 2016 roku. Na okładce, która była wówczas jedną z najchętniej oznaczanych na Instagramie, mieliśmy okazję podziwiać aktorkę Agatę Buzek w zachwycającej pelerynie LaMania. Minimalistyczny, luksusowy layout i niesztampowe treści artykułów okazały się strzałem w dziesiątkę, a sam kwartalnik jednym z najgorętszych debiutów prasowych ubiegłych lat. Redaktor naczelna magazynu, Ewelina Kustra, długo kazała nam czekać na kolejny numer, m.in. przez starania o licencję na pokazanie (po raz pierwszy) na okładce oryginału grafiki francuskiego mistrza ilustracji modowej, René Gruau. W nowym numerze L’Officiel Polska sylwetkę legendarnego ilustratora mody i autora kultowych okładek L’Officiel przybliża nam Aleksandra Jatczak.

Polska WAG w drugiej edycji L’Officiel

Nowy numer magazynu L’Officiel zaskoczy nas nie tylko fantastyczną okładką! Wśród wyjątkowych niespodzianek, jakie pojawią się w magazynie (m.in. sesja zdjęciowa z Zosią Majewską, córką Szymona Majewskiego) przeczytamy ekskluzywny wywiad z Mariną Łuczenko-Szczęsną i zobaczymy ją w nowej odsłonie na fotografiach autorstwa Macieja Nowaka. Czy odważne zdjęcia w luksusowym magazynie pomogą Marinie powrócić do polskiego show-biznesu? Oceńcie sami.

MaRina x L’OFFICIEL POLSKA #LofficielPolska #LofficielPoland #Lofficiel #MaRina #KustraGroup #luxury #magazine

Post udostępniony przez L’OFFICIEL POLSKA •KustraGroup (@lofficielpoland) 26 Mar, 2017 o 11:58 PDT

 

Fot.: eastnews.pl, Instagram