Kategorie

Marmurkowy print

Marmurkowy print w codziennej stylizacji

Miłośniczki minimalistycznych propozycji pokochają ten look! Nasza Stylistka wykorzystała jeden z najmodniejszych wzorów sezonu i stworzyła idealny zestaw na co dzień. Zobacz jak skomponować go krok po kroku. 

Modna kurtka bomber

Marmurkowy print

Ten minimalistyczny wzór, stał się jednym z najmodniejszych printów, który kochają wielbicielki prostej formy. Wykorzystują go zarówno architekci jak i fotografowie, tworząc surowe, ale zarazem eleganckie przestrzenie. Szybko trend ten zaadaptowali również projektanci mody, kreując rzeczy, które pięknie skomponują się w postaci minimal looku. My proponujemy wykorzystać marmurkowy print w codziennych stylizacjach, utrzymanych w stonowanych, naturalnych barwach.

Uniwersalna baza

Marmurkowy print prezentuje się najlepiej w towarzystwie czerni, szarości lub bieli. Dlatego komponując dzisiejszy look, skup się tylko na tych barwach. Niech będą tłem podkreślającym minimalistyczny print. Czarne rurki oraz szary T-shirt lub cienka bluza w zupełności wystarczą. W tej stylizacji kieruj się zasadą „im mniej tym lepiej”.

Połyskujące sneakersy

Jedynym ekstrawaganckim elementem dzisiejszego zestawienia, niech będą połyskujące snekaersy. To teraz bardzo modny dodatek, który nadaje stylizacji ulicznego, zawadiackiego charakteru. Jeśli należysz do odważnych osób, lubiących bawić się modą, postaw na buty, które całe będą stworzone z metalicznego materiału. Jeśli jednak nie lubisz zwracać na siebie zbytniej uwagi, skuś się chociaż na delikatnie mieniące detele lub sznurówki.

Fot.: Stylizacja użytkowniczki Allani

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.