Kategorie

 • Allani
 • /
 • News
 • /
 • Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię dla W. KRUK!
Premiera kolekcji W.Kruk Freedom

Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię dla W. KRUK!

Martyna Wojciechowska została kolejną ambasadorką marki W. Kruk ! Zobaczcie niezwykłą, autorską kolekcję podróżniczki inspirowaną symbolami wolności…

Freedom- autorska linia Martyny Wojciechowskiej

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=rm-Xj1KSCoo” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Motyw przewodni kolekcji Freedom to jastrzębie skrzydła symbolizujące wolność i siłę. To najważniejsze wartości dla znanej podróżniczki i to z nich czerpie inspiracje do kolejnych wypraw. Swoją kolekcję dedykuje wszystkim kobietom, które są pewne siebie i nie boją się wyrażać swojej osobowości.

Dla mnie wolność to stan umysłu, możliwość wyboru i decydowania o sobie (…) Skrzydła są metaforą wolności. Można je w życiu rozwinąć, by osiągnąć niezwykłe rzeczy, można je też komuś dać, by uwierzył w swój potencjał – mówi o swoim projekcie Martyna Wojciechowska.

 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom
 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom
 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom

W linii Freedom znajdziecie unikatowe, srebrne naszyjniki, pierścionki, bransoletki, kolczyki oraz broszkę. Nas zachwycił tzw. body chain z motywem róży wiatrów (drugi obok skrzydeł jastrzębia motyw przewodni kolekcji) oraz drapieżna zausznica. Wszystkie elementy kolekcji można ze sobą łączyć, tworząc dziesiątki oryginalnych stylizacji. Nowa linia W. Kruk to czwarta tego typu, autorska kolekcja marki. Wcześniej dla W. Kruk’a projektowały m.in. Anna Maria Jopek, Kinga Rusin i Alicja Bachleda- Curuś. Biżuteria Freedom będzie już wkrótce dostępna w salonach W. Kruk w całej Polsce, tymczasem można ją zamówić w przedsprzedaży na stronie internetowej marki.

Gwiazdy na premierze kolekcji Freedom

Freedom! Mój nowy projekt o… Wolności. #freedom #martynaxwkruk

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.official) 23 Lut, 2017 o 4:47 PST

Premiera Freedom miała miejsce 23 lutego w warszawskiej restauracji Concept 13, będącej częścią luksusowego domu handlowego Vitkac. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych aktorów i stylistów. Nowy projekt podróżniczki podziwiała m.in. Beata Ścibakówna, Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke i Aleksandra Hamkało.

 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom
 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom
 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom
 • Premiera kolekcji W.Kruk Freedom

Fot.: eastnews.pl, Instagram, youtube

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.