Kategorie

asymetryczne piersi

Masz asymetryczne piersi? Znalazłyśmy dla ciebie biustonosz idealny

Twoje piersi różnią się rozmiarem? Wbrew pozorom to niezwykle częsta przypadłość, która dotyka większość kobiet na całym świecie. Mimo to wciąż brakuje nam rozwiązań, które pomogą nam optycznie wyrównać różnicę w rozmiarze. Mamy na to sposób!

Asymetria piersi

Na początek uspakajamy – bardzo rzadko zdarza się, żeby kobieta miała idealnie równe piersi. Zazwyczaj są to niewielkie asymetrie, nieprzekraczające jednego rozmiaru miseczki, które nie wymagają dodatkowej korekty czy specjalistycznych wypełniaczy korygujących różnice. Ta dysproporcja jest tak niewielka, że często nawet niezauważalna. Niestety wiele kobiet zmaga się również z większą asymetrią (powyżej jednego rozmiaru miseczki), która może być przyczyną kompleksów i problemów z samoakceptacją. Do tej pory z nierównością w biuście radzono sobie za pomocą żelowych, gąbczastych lub materiałowych wkładek umieszczanych w biustonoszu. Kobiety wypełniały nimi przestrzeń miseczki, która okala mniejszą pierś, dzięki czemu była ona bardziej podniesiona, a asymetria niewidoczna. Jednak, czy jest inny, wygodniejszy i bardziej estetyczny sposób korygowania nierówności biustu? Okazuje się, że tak.

Kultowa bielizna od Calvina Kleina łączy w sobie nie tylko wygodę i dobry wygląd. Zobacz, jakie modele biustonoszy znanej marki warto mieć w swojej szafie>>

Zmysłową bieliznę damską znajdziesz na Allani:

Biustonosz idealnie dopasowany

Z pomocą dla kobiet zmagających się z tym problemem przybywa marka bieliźniana Third Love, specjalizująca się w biustonoszach korygujących asymetrię piersi. W czym tkwi ich innowacja? Biustonosze wyposażone są w gąbeczkę „zapamiętującą” kształt naszego biustu, dzięki temu zniwelowany jest problem ich nierówności. Każda miseczka dopasowuje się indywidualnie, dlatego biustonosz dobrany jest do piersi niezwykle precyzyjnie. Patent ten całkowicie niweluje potrzebę używania dodatkowych wypełniaczy, a co za tym idzie – zwiększa komfort noszenia i estetykę biustonosza. Projekt Third Love możecie kupić online na stronie marki za 68$ (psst… dostarczają je również do Polski).

Jaki strój kąpielowy sprawdzi się w przypadku małego biustu? Pomagamy wybrać fason idealny!

W przypadku niewielkiej asymetrii na wygląd biustu może wpłynąć także dobranie odpowiedniego biustonosza typu push-up. Bielizna dobrze podtrzymująca i podnosząca biust sprawi, że różnica w wielkości piersi nie będzie zauważalna. Warto postawić na biustonosz z zabudowanymi miseczkami, które osłaniają większą część piersi. Sprawdzą się o wiele lepiej, niż skąpe bardotki czy głęboko wycięte staniki typu plunge.

Biustonosze, które idealnie wymodelują twój biust, znajdziesz również w ofertach dostępnych na Allani. Wybieraj spośród tysięcy modeli w atrakcyjnych cenach:

Fot.: Adobe Stock.

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

2 komentarze