Kategorie

bluzka dla małych piersi

Masz małe piersi? Ten fason bluzki czyni cuda

Rozmiar biustu ma znaczenie? Oczywiście, że nie! Gwiazdy na całym świecie dumnie wypinają swoją pierś, nawet jeśli noszą miseczkę A, czy B. Jednak celebrytki znają pewien trik, który sprawia, że ich niewielkich rozmiarów piersi wyglądają niezwykle apetycznie. Zobacz, o co chodzi.

Idealny fason dla małego biustu

Każdy biust jest piękny, jednak odpowiednio dobrana garderoba potrafi dodatkowo go podkreślić. Świadomy wybór fasonów jest kluczowy w eksponowaniu naszych walorów. Jeśli Twoje piersi rozmiarem są zbliżone do biustu Belli Hadid czy Emmy Watson, to proponujemy wziąć z nich przykład i zacząć nosić bluzki, które dla niewielkiego biustu są wręcz stworzone!

Celebrytki doskonale wiedzą, jak uczynić atut z pozoru nieatrakcyjnych walorów. Bella Hadid znalazła na to sposób i bardzo często zakłada właśnie ten fason bluzki. Dlaczego? Została ona tak skonstruowana, żeby wydobyć w pełni nasze piękno. Głęboki, kwadratowy dekolt pięknie podkreśla zgrabne obojczyki i smukłe ramiona. Dodatkowo gorsetowy krój oraz marszczenia w okolicy biustu sprawiają, że wydaje się on pełniejszy, a talia szczuplejsza. Brzmi to zachęcająco, prawda? Kolejnym atutem jest fakt, że klimat retro, który kojarzy nam się z takim fasonem, jest niezwykle romantyczny i kobiecy, oraz sprawia, że nasza stylizacja nabiera oryginalności. Nasze czołowe It-Girls znalazły oczywiście swój własny, nieoczywisty sposób na stylizowanie tego wyjątkowego fasonu – łączą go z zadziornymi boyfriendami lub wygodnymi dresami.

Niestety pojawia się pewien problem. Fason ten niezwykle rzadko występuje w asortymencie popularnych sieciówek. Dlatego warto znaleźć sobie alternatywę! Proponujemy skupić się na fasonach bogato zdobionych w okolicach piersi – wszelkie falbanki, aplikacje, drapowania, czy zdobienia optycznie go powiększą. Myślałaś, że mały biust to duży problem? Nic bardziej mylnego! Wystarczy tylko, że znajdziesz dla niego odpowiednią oprawę, która podkreśli jego piękno.

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.