Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Meghan Markle i książę Harry ogłosili swoje zaręczyny!
Zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry ogłosili swoje zaręczyny!

Meghan Markle i książę Harry to bez wątpienia najgorętsza para 2017 roku. Dzisiaj media obiegła wiadomość o ich zaręczynach! Zakochani wyznaczyli datę i planują ślub już w przyszłym roku. Ciekawe co na to królowa Elżbieta?

Meghan Markle i książę Harry zaręczeni!

Historię ich związku śledzili nie tylko Brytyjczycy, ale cały świat. Meghan Markle znana szerszej publiczności jako Rachel Zane z serialu ,,Suits” i książę Harry, którego podboje miłosne spędzały sen z powiek samej królowej Elżbiecie, tworzą naprawdę uroczą i dobraną parę. Dzisiaj podali do mediów oficjalne oświadczenie o swoich zaręczynach. Szczegóły poznamy zapewne podczas dzisiejszej audycji radiowej, w której para weźmie udział. Na razie wiadomo jednak, że ślub odbędzie się na wiosnę 2018 roku. Co na to rodzina królewska? Księżna Kate z księciem Williamem zdążyli już oficjalnie pogratulować zaręczonym i otwarcie wyrazili swoją radość, że wkrótce Meghan stanie się nowym członkiem ich rodziny. Swojego zadowolenia nie kryli również rodzice aktorki, Thomas Markle i Doria Ragland przyznając:

,,Bardzo się cieszymy. Nasza córka zawsze była miłą i kochającą osobą. Fakt, że poznała swoją bratnią duszę – Harry’ego, jest źródłem wielkiej radości dla nas jako rodziców. Życzymy im dużo szczęścia i jesteśmy bardzo podekscytowani ich wspólną przyszłością.”

Ubierz się w stylu Meghan Markle:

 

Media długo spekulowały o tym, że para często się spotyka. Publicznie postanowili pokazać się w tym roku na zawodach Invictus. Meghan przyznała, że do pierwszego spotkania doszło w lipcu w Londynie, gdzie zostali sobie przedstawieni przez wspólnych przyjaciół. 36-letnia aktorka długo milczała na temat ich związku, po raz pierwszy potwierdziła spekulacje na łamach czasopisma ,,Vanity Fair” mówiąc:

,,Jesteśmy dwojgiem ludzi, którzy są naprawdę szczęśliwi i zakochani.”

Wszyscy nie mogą doczekać się, aż para zdradzi więcej szczegółów na temat ślubnej uroczystości, ale co do jednego jesteśmy w stu procentach przekonani – to z pewnością będzie ślub jak z bajki!

Elegancka biżuteria:


Ubierz się w stylu Meghan Markle:

Fot.: East News

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)