Kategorie

meghan markle

Meghan Markle musi zniknąć z Internetu. Czy to wymóg królowej Elżbiety?

Członkini rodziny królewskiej – tak, to stwierdzenie brzmi dumnie, ponieważ mało kto może się obnosić takim tytułem. Przywilej ten już niedługo będzie mogła egzekwować Meghan Markle – aktorka znana z serialu Suits, która w maju zostanie żoną księcia Harry’ego. Z tego powodu nadszedł u niej czas na… znaczne zmiany.

Meghan Markle usuwa swoje profile w social mediach

Jeśli byłaś obserwatorem któregoś z profili Meghan Markle w mediach społecznościowych, to spotka Cię niemałe zaskoczenie. Oficjalnie narzeczona księcia Harry’ego od wczoraj przestała istnieć w Internecie. Jej zdjęć i postów nie uświadczysz zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie, czy Twitterze. Dlaczego? Takiego poświęcenia wymaga etykieta panująca na królewskim dworze.

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydał personel komunikacyjny Pałacu Kensington, który do publicznej wiadomości podał nieco odmienne wytłumaczenie:

Pani Markle jest wdzięczna wszystkim, którzy śledzili jej profile w social mediach w ostatnich latach, ale, ponieważ nie używała ich od jakiegoś czasu, podjęła decyzję o ich usunięciu.

Wszyscy jednak zgodnie powtarzają, że pod przykrywką wygodnego wytłumaczenia kryje się dość radykalna potrzeba zmiany ówczesnego życia aktorki. Meghan Markle od wkroczenia w szeregi rodziny królewskiej dzieli już tylko kilka miesięcy, które musi poświęcić na wdrożenie się w panującą w Pałacu etykietę. Celebrytka musi poznać panujące reguły i w pełni się do nich dostosować. Brytyjska monarchia niezwykle dba, aby jej opinia została nieskalana, dlatego sztab ludzi pilnuje, aby do świadomości publicznej nie dostały się żadne nieprzychylne dla rodziny królewskiej informacje, czy wprawiające w konsternacje zdjęcia. No cóż, celebrytka musi pogodzić się, że już nigdy nie umieści na swoim profilu selfie lub zdjęcia z zabawnym filtrem w postaci pieska. To również koniec postów ze zdjęciami jedzenia, czy odważnych stylizacji uchwyconych w lustrze. Jednak coś czujemy, że takie poświęcenie nie jest dla Markle żadnym wyzwaniem.

Styl na miarę rodziny królewskiej?

Oprócz zmian w zachowaniu, Meghan Markle musi się liczyć również z metamorfozą garderoby – tutaj również nie ma miejsca na żadną wpadkę! Na szczęście aktorka już przed przyjęciem oświadczyn od Księcia Harry’ego mogła się pochwalić zmysłem estetycznym w swoich zestawach. Biorąc pod uwagę jej wyczucie stylu oraz sztab ludzi dbający o jej szafę, możemy się spodziewać, że Markle będzie sporą konkurencją dla zawsze dobrze wyglądającej Kate Middleton. Przeczucie to potwierdzają ostatnie publiczne stylizacje przyszłej księżnej – w większości przypadków trudno się w nich dopatrzyć modowego faux pas. 

Stwórz stylizację w stylu Maghan Markle:

Jak uważacie, czy Meghan Markle będzie do twarzy w książęcej tiarze i czy sprawdzi się w roli członkini rodziny królewskiej? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

3 komentarze