Kategorie

Melanii Trump rośnie konkurencja, czyli kim jest Hope Hicks

Trwa pierwsza dyplomatyczna podróż do Azji amerykańskiej pary prezydenckiej. Choć wszyscy zachwycają się stylem Melanii, to media zainteresowały się również młodą pracownicą Białego Domu, która jak donosi prasa, staje się poważną konkurentką dla żony Trumpa…

Wizyta pary prezydenckiej w Azji jest pretekstem do rozpisywania się nie tylko na temat polityki, ale również mody. Te nowinki dotychczas zarezerwowane była wyłącznie dla Melanii oraz Ivanki Trump. Od kilku dni Amerykanie mają jednak nową bohaterkę – Hope Hicks. Kim jest piękna szatynka, której udało się przyćmić samą pierwszą damę?

Kim jest tajemnicza Hope Hicks?

Atrakcyjna 28-latka dla Donalda Trumpa pracuje już od dawna i dotychczas pozostawała w cieniu. O dziwo dziewczyna nie ma zbyt dużego doświadczenia w polityce. Jako 11-latka wraz z siostra wzięła udział w kampanii Ralpha Laurena, by następnie pracować jako specjalista ds. public relations. Współpracowała z Ivanką, pomagając rozwinąć jej markę modową oraz zajmowała się jej sklepem internetowym. Jak zaczęła się jej historia z polityką? Podczas wyborów intensywnie pracowała w komitecie wyborczym obecnego prezydenta. Niedawno awansowała na tymczasowego dyrektora ds. komunikacji, będzie również współautorką strategii informacyjnej gabinetu prezydenta. Podobno uważana jest za jedną z najważniejszych osób w zespole Białego Domu…. Podczas dyplomatycznej wizyty w Japonii przez przypadek (a może celowo?) skupiła na sobie uwagę prasy z całego świata. Wystarczyła jedna kreacja, by media ogłosiły Hope nową gwiazdą Internetu.

Dla wszystkich było to ogromne zdziwienie! Otóż dotychczas pierwsze skrzypce w otoczeniu Donalda Trumpa pełniły Melania oraz Ivanka, które zachwycają swoim stylem zawsze dopasowanym do miejsca i charakteru delegacji. Tym razem, w trakcie azjatyckiej podróży, młoda dyrektor ds. komunikacji zepchnęła je na drugi plan. Podczas bankietu u premiera Japonii, Shinzo Abe, Hope zdecydowała się na dość nietypowy zestaw, czyli męski smoking. Paparazzi nie przestawali robić jej zdjęć! Męską stylizację z dużą, czarną muszką podkręciły długie, rozpuszczone włosy, wieczorowy makijaż z kreską oraz podkreślone usta. Według nas, Hope wyglądała fantastycznie i nieszablonowo, elegancko i seksownie zarazem. Brawo!

Jak na bankiecie wypadła Melania?

Podczas pierwszej podroży pary prezydenckiej wszyscy obserwują nie tylko poczynania Donalda, ale przede wszystkim modowe wybory Melanii. Kreacja, jaką miała podczas bankietu, była szeroko komentowana. Musimy przyznać, że na oficjalnej kolacji, żona prezydenta wyglądała również zachwycająco, a jej kreacji od Valentino nie można było zarzucić nudy. Amerykanka zdecydowała się na długą, czerwoną suknię sięgająca aż do ziemi. Do tak efektownej stylizacji dobrała minimalistyczną biżuterię. Melania konsekwentnie pracuje na miano ikony stylu. Brawo!


Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.