Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Dołącz do prestiżowego projektu Męska Marka Roku 2017
Męska marka Roku

Dołącz do prestiżowego projektu Męska Marka Roku 2017

Czas na męską rewolucję! Przygotujcie się na I edycję prestiżowego, ogólnopolskiego projektu Męska Marka Roku – Siła Jakości, stworzonego z myślą o nowoczesnych, pełnych pasji mężczyznach sukcesu na miarę XXI wieku!

Męska Marka Roku – Siła Jakości to projekt, w którym nagradzane i promowane są najwyższej jakości produkty, a także najlepsze usługi i wyjątkowe rozwiązania stworzone specjalnie dla mężczyzn. Do udziału w akcji przyjmowane są jedynie precyzyjnie wyselekcjonowane marki cechujące się innowacyjnością, niezawodnością oraz wyjątkowością proponowanych produktów i usług. Odkryłeś w tym opisie swój produkt? To najwyższy czas wypełnić formularz i wysłać zgłoszenie, a może to właśnie Twoja marka zostanie doceniona tytułem Męskiej Marki Roku!

Targi męska marka roku

Męska Marka Roku 2017

Wraz z tytułem Męska Marka Roku wiąże się szereg korzyści wizerunkowych i promocyjnych dla Laureata oraz otrzymanie certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Nagrody przyznawane są w kategoriach Moda, Zdrowie i Uroda, Motoryzacja, Elektronika i Multimedia, Gadżet, Dodatki i Akcesoria, Hobby, Dom oraz kategoriach specjalnych: Męska Marka Roku/Debiut oraz Męska Marka Roku/Odkrycie. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, dlatego warto wysłać zgłoszenie już teraz! Przyjmowane są one do wyczerpania limitu pod adresem: meskamarka@meskamarkaroku.pl

Kapituła plebiscytu

Projekt Męska Marka Roku jest wspierany i rekomendowany przez Ambasadorów należących do Kapituły plebiscytu, która dokonuje oceny zgłoszeń i nominuje Laureatów projektu do tytułu Gentleman Star. W jej skład zostali powołani eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, show-biznesu i mediów, m.in dziennikarka Karolina Szostak, Mister Polski Rafał Maślak, dziennikarz Maciej Orłoś oraz kierowca rajdowy Kuba Przygoński.

Uroczysta Gala Finałowa I edycji projektu i prezentacja jego Laureatów – zdobywców tytułu Męska Marka Roku i nagród Gentleman Star dla najlepszych usług i produktów dedykowanych mężczyznom odbędzie się w listopadzie 2017 na Zamku Królewskim w Warszawie. Jako patron medialny całego wydarzenia serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie i śledzenia całego jego przebiegu!

Fot.: Mat. prasowe

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.