Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Metamorfoza Katarzyny Niezgody, czyli jak powinny ubierać się kobiety plus size
katarzyna niezgoda ma nowy styl

Metamorfoza Katarzyny Niezgody, czyli jak powinny ubierać się kobiety plus size

Katarzyna Niezgoda powraca do świata show-businessu! I to w jakim stylu! Nowa fryzura, nowa sylwetka i nowa miłość – zobaczcie jak businesswoman bawiła się na ekskluzywnym balu w Francji. Jej kreacja powala!

Kasia Niezgoda ostatnio rzadko pokazywała się na ściankach i imprezach, nie udzielała się także na portalach społecznościowych. Do czasu! Niedawno była partnerka Tomasza Kammela założyła konto na Instagramie, na którym chwali się swoimi stylizacjami i romantycznymi wyjazdami. Jej ostatnie zdjęcie wywołało spore poruszenie w mediach, a nowy styl businesswoman zebrał sporo pochwał.

Katarzyna Niezgoda w niecodziennej kreacji

Do tej pory styl Kasi Niezgody był zachowawczy: czarne sukienki, proste fryzury i nietypowe akcesoria, który były jedynym fantazyjnym elementem. Jednak to już przeszłość! Katarzyna Niezgoda nie tylko schudła, ale całkowicie zmienia swój styl. Podczas, gdy polscy celebryci bawili się na Balu Fundacji TVN, była dziewczyna Tomasza Kammela brylowała w towarzystwie nowego partnera na charytatywnym balu w Francji. Kasia Niezgoda na tę okazję postanowiła pokazać się w iście królewskim stylu. Drapowana szara suknia urzekała swoją lekkością i romantycznymi falbankami. Fani szybko dostrzegli podobieństwo pomiędzy kreacją Niezgody, a suknią Alicji Bachledy-Curuś. W 2010 r. polska aktorka pojawiła się w projekcie Macieja Zienia wartym 15 tysięcy złotych. Istotnie, beżowa suknia Alicji niewiele różni się od tego, co miała na sobie Kasia.

Katarzyna Niezgoda zmienia styl?

Warto zauważyć, że ostatnio Kasia Niezgoda sięga po modne fasony i nie boi się kolorów. Jej wakacyjne stylizacje tylko są tego dowodem. Luźne sukienki i tuniki w odcieniach kobaltu czy czerwieni, dodatkowo ozdobione fantazyjnymi wzorami tylko odjęły lat i dodały wigoru businesswoman.

Dziewczyny! Jeśli Wasza sylwetka należy do tych krągłych nie bójcie się barw i nie otulajcie się wiecznie w czerń. Ciekawy print, wyrazisty kolor i modne akcesoria mogą zdziałać cuda. Piękno nie zależy przecież od rozmiaru 😉

Fot.: Instagram, ONS, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.