Kategorie

jak nosic plecka na co dzień

Miejski plecak – praktyczna alternatywa dla torebki

Każda kobieta ma przecież takie chwile, kiedy ulubioną torebkę chciałaby rzucić w kąt. Plecak pod względem wygody niepodważalnie wygrywa już na starcie. Dzięki niemu będziesz wyglądać modnie, na luzie i spakujesz wszystko, co niezbędne. Sprawdź razem z nami najciekawsze modele plecaków miejskich, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Wybierz plecak miejski zamiast torebki

Trend na plecaki to nie tylko nawiązanie do sportowej mody, która świetnie wpisuje się w codzienny tryb dnia, ale też dowód na to, że moda coraz częściej odpowiada kobiecym potrzebom. Do niedawna plecaki były zarezerwowane wyłącznie dla uczniów oraz na outdoorowe wycieczki. Jednak wygoda w ich noszeniu, możliwość nieograniczonej stylizacji i praktyczność sprawiły, że opanowały nie tylko górskie szlaki, ale także miejskie ulice. To rozwiązanie idealne dla kobiet, którym znudziły się torebki i odkrywanie miejskiej dżungli wolą zacząć z plecakiem założonym na plecy. Co więcej, świetnie spiszą się podczas jazdy na rowerze lub porannego biegu do autobusu;). Dlaczego rezygnować z wygody, skoro połączona jest z wyjątkowym stylem i charakterem? Nie możemy zaprzeczyć, że już od kilu sezonów plecaki detronizują torebki. Największe fashionistki na obydwu półkulach sprawnie wplatają je do swoich stylizacji (uwierzcie – blogerki to największe źródło inspiracji!). Wybór modeli jest tak ogromny, że bez problemu dobierzesz odpowiedni plecak do różnych stylizacji. Jeśli styl boho nie jest Ci obcy, wybierz model zdobiony frędzlami, z kolei rock’n’rollowego ducha nada Ci plecak z ćwiekami. Minimalistki pokochają plecaki w stonowanych szarościach, bielach lub czerni.

Produkt dnia

Zobacz podobne produkty

Fot.: Shutterstock, @chiaraferragni, @elsahosk, @rappeljeu

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.