Kategorie

jennifer lopez w mini

Mini można nosić bez względu na wiek? J.Lo zachwyca czy szokuje?

Jennifer Lopez jest jak wino – im starsza, tym lepsza. Wokalistka już za dwa lata skończy 50 lat i nie zamierza przejmować się swoją metryką. Ostatnio postanowiła odsłonić nogi i na zwykły spacery wybrała się w mini sukience. W Internecie pojawiły się głosy, że nie wypada w tym wieku nosić tak krótkich ubrań. Zobaczcie!

Mówi się, że po 40. garderoba każdej kobiety powinna ulec pewnym modyfikacjom. Panuje powszechne przekonanie, że kobieta w tym wieku nie powinna nosić ubrań eksponujących ramiona, kolana, czy też mieć długich włosów. Czy kobiecie w średnim wieku wypada nosić spódniczkę mini? Czy istnieją jakieś zasady dotyczące jej długości? Jak się okazuje, moda nie kończy się po 40-tym roku życia, a Jennifer Lopez jest tego najlepszym dowodem.

Jennifer Lopez nosi MINI!

Mimo 48 lat J.Lo nadal utrzymuje doskonała figurę, której może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Zaczynamy zastanawiać się, czy to na pewno sama natura, pomoc chirurgów, czy może latynoska korzysta z czarnej magii, która utrzymuje ją w tak świetnej formie…? Oczywiście to żart, ale dziś naprawdę przecieramy oczy ze zdziwienia, bo to, jak wygląda, jest po prostu niebywałe! Co więcej, choć ma już tyle lat, nie boi się zakładać kusząco obcisłych ubrań, które mogą w każdej chwili odsłonić jej newralgiczne miejsca (jeśli oczywiście takie ma). Powiedzmy sobie szczerze, któż będąc w jej wieku nie chciałby wyglądać tak jak ona?

Wokalistka już od jakiegoś czasu spotyka się ze znanym amerykańskim bejsbolistą, Alexem Rodriguezem. Byli już na paru randkach, świetnie się ze sobą czują i chyba coraz poważniej traktują swój związek, gdyż ostatnio wybrali się razem z dziećmi na lody. Paparazzi uchwycili Jennifer w casualowej, wręcz sportowej stylizacji, czyli oversizowej bluzie oraz krótkiej mini połączonej ze sportowymi butami. Nie możemy się nadziwić, jak dobrze wyglądała… To nie wszystko!

J.Lo to chodząca perfekcja. Niedawno mogliśmy ją oglądać w elegantszej odsłonie na imprezie w Nowym Jorku. Gwiazda zaszalała i również wybrała wyjątkowo krótką sukienkę mini, z ozdobną kokardą wiązaną przy szyi. Całość połączyła z długą, efektowną złotą narzutką. To bardzo elegancka wersja i świetne rozwiązanie przy długościach mini. Jak uważacie, czy w tym wieku wypada nosić tego typu ubrania, czy Jennifer przesadziła? A może wręcz przeciwnie – wygląda fenomenalnie?

Ubierz się w stylu Jennifer Lopez:

Fot.: Eastnews, dailymail

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.