Kategorie

Mini tatuaże w postaci kwiatów są teraz bardzo modne

Mini tatuaże – te wzory zapragniesz mieć tego lata

Mini tatuaże stały się hitem tego lata! Tym razem nie będą to jednak napisy, a oryginalne wzory najczęściej przedstawiające naturę. Jesteś ciekawa, jakie propozycje wybrałyśmy?

Mini tatuaże hitem tego lata

Jeśli myślałaś, że napisy to nadal najmodniejsze tatuaże, jesteś w błędzie. W tym sezonie gorącym trendem są te inspirowane naturą. Wszelkiego rodzaju kwiaty, palmy – teraz możesz nosić je na co dzień. Taki tatuaż jest nie tylko bardzo subtelny, ale przede wszystkim stanowi świetny dodatek na wakacje! Zobacz propozycje, które najbardziej nas urzekły i zainspiruj się razem z nami:

Zwolenniczkami mini tatuaży najczęściej są kobiety. Uważamy, że nawet najmniejszy wzór może wyrażać dla nas znaczącą treść i nie ma potrzeby, byśmy tatuowały sobie całe ciało. Można powiedzieć, że subtelne tatuaże stały się dla nas beauty trendem. Poza tym według mężczyzn są bardzo sexy. Dodatkowym plusem ich posiadania jest fakt, że nie każdy od razu je zauważy. Często jedynie my same wiemy o ich istnieniu, co dodatkowo zachęca nas do ich zrobienia. Oprócz najmodniejszych w tym sezonie kwiatowych motywów, do naszych ulubionych należą również: cytaty, piórka, boho wzory, serduszka i ptaki.

#tatoo #minimaltattoo #minitatoo #타투 #미니타투 #aeternum #극세사레터링

Post udostępniony przez Amy Kim (@kayeon__kim) 5 Mar, 2017 o 1:51 PST

Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się na tatuaż, powinnaś go dobrze przemyśleć. Zastanów się, czy dany wzór jest na tyle uniwersalny, że będziesz chciała mieć go na zawsze i przede wszystkim, czy do Ciebie pasuje. Nie ma nic gorszego niż tatuaże robione pod wpływem chwili, których później żałuje się całe życie. Jedynym ratunkiem jest wtedy jego usunięcie, musisz jednak przygotować się na to, że to bardzo długotrwały proces. Najpopularniejszą metodą jest usunięcie go laserem. Inne metody jak szlifowanie skóry, kuracja kwasem mlekowym lub transplantacja skóry to alternatywne zabiegi. Są one jednak bardzo bolesne i nie należą do najprostszych w wykonaniu.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)