Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Miss Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu! Piękna łyżwiarka podbija serca widzów
Saskia Alusalu

Miss Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu! Piękna łyżwiarka podbija serca widzów

Za nami niespełna kilka dni sportowych emocji na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu, a już media rozpisują się na temat pewnej piękności, która jeszcze nie zdążyła pokazać swoich umiejętności sportowych, a już podbiła serca widzów! Kim jest sportsmenka, która została okrzyknięta Miss tegorocznych Igrzysk? Zobacz!

Piękna panczenistka – Saskia Alusalu

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu była spektakularnym widowiskiem, które pokazało wysoki poziom organizacji. Mimo że wieczór był wyjątkowo mroźny, wydarzenie rozgrzewała niepowtarzalna, sportowa atmosfera. Wśród tłumnie przybyłych reprezentantów biorących udział w tegorocznych IO uwagę mediów przykuła w szczególności jedna, piękna Estonka.

Saskia Alusalu była chorążym reprezentacji Estonii. Dumnie kroczyła z flagą na czele swojej drużyny, sprawiając, że ciężko było oderwać od niej wzrok! Ta niebywałej urody sporstmenka reprezentuje swój kraj w łyżwiarstwie szybkim, a tegoroczny start w Pjongczangu będzie jej debiutem na olimpijskim torze lodowym. Na swoim Instagramie wspomniała, że możliwość niesienia flagi na ceremonii otwarcia IO była dla niej niesamowitym wyróżnieniem, które zapamięta do końca życia.

Miss Igrzysk Olimpijskich 2018

Przed nami jeszcze wiele dni olimpijskich zmagań, a Estonka już stała się ulubienicą fotoreporterów. Piękne długie blond włosy, wyraziste spojrzenie i uroczy uśmiech sprawiły, że została okrzyknięta Miss Igrzysk Olimpijskich w Korei Południowej. Trzeba przyznać, że gdyby nie kariera sportowa, Saskia Alusalu śmiało mogłaby rozpocząć pracę jako zawodowa modelka! Nutkę takich umiejętności pokazuje nam na swoim Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia niekoniecznie w stroju panczenistki. Stylizowane sesje w dziewczęcych sukienkach udowadniają, że jest bardzo fotogeniczna. Kto wie, może po zakończeniu kariery jej ścieżka zawodowa pokieruje się właśnie w tę stronę? Mimo że w rywalizacji zawodowej trzymamy kciuki za nasze reprezentantki, to w Estonce życzymy dużo sukcesów w rywalizacji o tytuł najpiękniejszej.

Fot.: Instagram @saskiaalusalu

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.