Kategorie

Miss Passion 2018 konkurs

Miss Passion 2018

Czy wyobrażasz sobie zupełnie nowy i całkowicie odmienny konkurs piękności? Okazuje się, że coś takiego jest możliwe! Miss Passion 2018 to innowacyjny projekt – konkurs, w którym nie liczy się wzrost, waga ani wiek. Niemożliwe? A jednak!

Na czym polega konkurs Miss Passion 2018?

Właśnie startuje 4. edycja niepowtarzalnego i innowacyjnego konkursu piękności. Miss Passion 2018, któremu patronujemy, to konkurs inny niż wszystkie, a wszystko to przez jego wirtualny charakter. Zapomnij o rygorystycznych wymaganiach: nie musisz przejmować się wiekiem, wagą, wzrostem ani stanem cywilnym. Co więcej, Miss Passion, jako jedyny, nie wymaga od Ciebie umowy na wyłączność ani umowy o poufności. Wręcz przeciwnie, pomaga Ci rozwinąć karierę.
Na laureatkę konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród. Przede wszystkim otrzymuje ona tytuł Miss Passion 2018 na wieczność, koronę oraz szarfę. Ponadto czekać będzie na nią:
– profesjonalna sesja zdjęciowa w Warszawie
– prawo reprezentowania Polski na konkursie zagranicznym
– roczna pomoc w rozwoju kariery w foto modelingu i innej, wskazanej dziedzinie
– portret na stronie głównej w Panteonie Piękności na MissPassion.pl przez rok panowania
– liczne sesje zdjęciowe, castingi (sesje beauty, glamour, fashion, lookbooki, komercyjne, castingi)
– wizyty na eventach modowych, showbiznesowych
– garderoba: sukienki, buty oraz kosmetyki od pozyskanych sponsorów (m.in. od DamaCouture.pl )
– trzymiesięczny staż bezpłatny w redakcji przeambitni.pl
– box prezentowy od FoodsByAnn.com
– opieka estetyczna profesjonalistów z ArtOfBeauty.pl
– kurs przygotowawczy do wystąpień publicznych, wywiadów od mediamor.pl

Również Vicemiss oraz finalistki nie zostaną pokrzywdzone! Czekają na nie nagrody od sponsorów, a także zniżki na zakupy i boxy prezentowe od FoodsByAnn.com

Jesteś zainteresowana? Wyślij swoje zgłoszenia za pomocą formularza na stronie misspassion.org. Masz czas do 31 marca! Jeśli do 24 godzin nie otrzymasz potwierdzenia skontaktuj się z organizatorami poprzez  platformy społecznościowe lub mail: kontakt@misspassion.org

Fot.: materiały organizatora

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.