Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Moda, muzyka i A$AP Rocky w najnowszej kampanii Zalando!
ASAP Rocky x Zalando

Moda, muzyka i A$AP Rocky w najnowszej kampanii Zalando!

O tym projekcie mówią wszyscy! Gwiazdą najnowszej kampanii Zalando został jeden z najlepiej ubranych muzyków w show biznesie- A$AP Rocky! Zobaczcie pierwszą zapowiedź tej niezwykłej współpracy i ekskluzywne materiały zza kulis!

A$AP Rocky w kolejnym muzycznym projekcie

Tune in on February 19th and watch the fashion-meets-music video feat. A$AP Rocky!

Post udostępniony przez Zalando (@zalando) 3 Lut, 2017 o 5:58 PST

Współpraca rapera z Zalando miała swój początek w Berlinie, podczas prestiżowych Targów Bread&Butter gdzie A$AP Rocky zagrał koncert. Przez długi czas Zalando nie ujawniało z kim ostatecznie podejmie współpracę podczas tworzenia kampanii na wiosnę 2017, czym dodatkowo podgrzało atmosferę w sieci. A$AP Rocky jest znany ze współpracy z domami mody Gucci, Dior czy kolaboracji z marką Adidas i projektantem J.W.Andersonem. Od dłuższego więc czasu, udowadnia w swoich projektach, że moda, sztuka i muzyka stanowią idealne połączenie! Jeszcze kilka dni temu oglądaliśmy jego oryginalne stylizacje podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, zapowiada się więc, że tej wiosny raper zaskoczy nas jeszcze wielokrotnie!

Kulisy kampanii Zalando z A$AP Rocky

W najnowszej kampanii dla Zalando zobaczymy nie tylko sławnego rapera! Już wiemy, że w A$AP Hotel kolektywowi A$AP Mob, będą towarzyszyć znane modelki: Jourdan Dunn, Julia Noblis, Kris Gottschalk i Andrea Diaconu! Każdą z nich zobaczymy w innej stylizacji stanowiącej połączenie ubrań znanych projektantów z markami streetwearowymi. Motywem przewodnim spotu jest idea kreatywnego remiksowania stylu, a głównym hasłem kampanii koncept Fashion Remix. 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NrrfvrwTR9I” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Spot do wiosennej kampanii będziemy mogli zobaczyć już 19 lutego! Tymczasem zobaczcie pierwszy teaser:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zDrodTZ2BZM” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Fot.: eastnews.pl, youtube, Instagram

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.