Kategorie

moda, natalia przybysz, sistars

Moda według Natalii Przybysz

Obecnie kojarzona tylko z jednym tematem, szybko stała się ofiarą fali hejtu. My jednak chcemy przypomnieć, że charakterystyczny styl Natalii (choć nie zawsze spotykał się z aprobatą krytyków mody), dziś może stać się inspiracją dla wielu z nas.

Wierna swojej estetyce

Szczecin Filharmonia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Przybysz (@natalia_przybysz_official) 5 Lis, 2015 o 9:10 PST

Natalia nigdy nie kryła swojego dystansu do świata mody i być może to właśnie on zaprowadził ją tak daleko w tej branży. Nie przepadała za wystawnym życiem śmietanki towarzyskiej i rzadko pokazywała się na ściankach, jednak gdy już to zrobiła, zazwyczaj wywoływała burzę medialną. Magazyny plotkarskie nie szczędziły jej cierpkich słów, a celebrytki, będące na bieżąco z sezonowymi trendami, często patrzyły z niedowierzaniem, jak mogła wybrać tak ekscentryczne stylizacje. Ona natomiast nie bała się przyjść na premierę kinową w kaloszach, czy założyć spodnie w stylu oversize, podczas gdy inne gwiazdy dumnie prezentowały swoje idealnie dopasowane kreacje.

To, co najbardziej charakterystyczne w jej stylu, to niezmienne zamiłowanie do estetyki boho, przełamanej sportowym luzem. Monochromatyczne barwy ubrań, zestawione z kolorową biżuterią i oryginalny makijaż Natalii nie pozostawiają ku temu żadnych wątpliwości. Jeżeli Ty również lubisz czasem zrezygnować z idealnie ułożonej fryzury na rzecz turbanu i inspirują Cię afrykańskie wzory, oto propozycje, które powinny przypaść Ci do gustu:

Inspiracje minimalizmem

Szminka bakłażanowa Deep Love #melkiorprofessional #karlagruszecka i jej dar:) ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Przybysz (@natalia_przybysz_official) 18 Paź, 2015 o 3:58 PDT

Obecnie Natalia przełamuje stylistykę boho nawiązaniami do minimalizmu i geometrycznych wzorów. Jako młoda matka i świadoma siebie kobieta wie doskonale, w czym jest jej dobrze, potrafi podkreślić swoje atuty, eksponując przy tym niebanalną urodę. Nadal stawia na makijaż ,,no make up”, czasami jednak lubi zaskoczyć mocno zaakcentowanym okiem, najlepiej w krzykliwym kolorze.

Przełamanie stylów i konsekwencja kluczem do sukcesu

Cokolwiek by nie mówić, jedno trzeba przyznać – styl Natalii od lat działał na przekór wszelkim konwenansom, pozostając oryginalny. To właśnie za sprawą tych cech stał się przykładem na to, jak konsekwentnie kreowana odmienność (choć z początku może niekoniecznie udana), z upływem czasu może stać się stylem godnym naśladowania i inspirowania. To kolejny dowód na to, że wbrew powszechnie obowiązującym regułom, warto czasami posłuchać swojego instynktu, podążając za własnym stylem.

Fot.: East News, Instagram