Kategorie

stylizacja z modną ramoneską

Modna ramoneska – klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody

Skórzana, modna ramoneska to niewątpliwy klasyk wśród kurtek, który co roku bryluje w obowiązujących trendach. W tym roku również jest jedną z najbardziej pożądanych przez fashionistki rzeczy ! Zrobiłyśmy przegląd produktów i wybrałyśmy te najlepsze, zobacz!

Kurtki ramoneski co sezon cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Z racji, że wywodzą się ze środowiska motocyklowego, wciąż mogą kojarzyć się z niezależnością i buntowniczą postawą. Jednak kurtka ta już na stałe weszła do modowego kanonu, będąc jedną z najczęściej wybieranych rzeczy w okresie przejściowym. Pojawia się ona w stylizacjach zarówno przedstawicieli subkultury, jak i u fashionistek na całym świecie, które niekoniecznie komponują ją z punkowymi zestawami.

Jeśli nadal nie masz ramoneski w swojej szafie, to czas nadrobić zaległości, ponieważ produkt ten skutecznie opiera się zmieniającym trendom, będąc w każdym sezonie jednym z najmodniejszych modeli kurtek. Najlepiej postawić na klasyczny, czarny fason wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej lub jej imitacji. Ramoneska to niewątpliwie jeden z must-have obok dobrze skrojonej marynarki oraz wygodnej pary jeansów, który po prostu trzeba mieć. Dlatego warto zainwestować w model, który posłuży Ci przez lata.

Sprawdź modne ramoneski na Allani.pl!

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.