Kategorie

prezent na dzień chłopaka

Modne, praktyczne, stylowe… prezenty na dzień chłopaka do 150 zł

To święto właśnie nadchodzi! Dzień chłopaka nastanie już 30 września. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojego ukochanego, przygotowałyśmy dla Ciebie krótką listę inspiracji. Sprawdź, co możesz przygotować za mniej niż 150 zł!

Humorystyczny akcent

Nie ma co się oszukiwać – dzień chłopaka należy raczej do świąt symbolicznych, w których liczy się raczej sam gest i dobre intencje niż tony luksusowych prezentów. Nikt nie oczekuje od Ciebie, że z racji tego dnia zafundujesz swojemu ukochanemu wypad do Tajlandii, wizytę u barbera i otwarty rachunek w barze. Za to drobniejszy upominek na pewno wzbudzi uśmiech na jego twarzy. Zwłaszcza taki, który z założenia jest zabawny. Skarpetki w kolorowe motywy, bokserki z ulubioną postacią z kreskówki czy T-shirt z humorystycznym nadrukiem zaliczają się do przedmiotów mało skomplikowanych, niedrogich, a jednocześnie dość przydatnych. Postaraj się tylko, aby Twój prezent nie nosił znamion kiczu: jest to możliwe nawet w przypadku akcesoriów z zabawnym akcentem.

Praktyczność przede wszystkim

Nie wiesz co podarować chłopakowi, a jednocześnie martwisz się, że Twój prezent będzie potem stał zakurzony w kącie pokoju albo leżał zapomniany na dnie szafy? Na dzień chłopaka wybierz upominek praktyczny, czyli taki, który przyniesie Twojemu ukochanemu jakiś pożytek. Pomyśl, jakich rzeczy brakuje partnerowi w garderobie… Może ostatnio zniszczył mu się portfel? Albo podczas niedawnego przyjęcia żalił się, że jego krawat nie pasuje do garnituru? Zrób burzę mózgu, a potem ruszaj do działania! Praktyczny prezent nie jest może zbyt kreatywny, ale ma dwie niezaprzeczalne zalety: zdobędziesz go w każdym miejscu, a Twój partner odetchnie z ulgą, że nie musi już biegać po sklepach i zaprzątać sobie myśli kolejnym zakupem.

Radość fanatyka sportu

Na koniec mamy jeszcze jedną propozycję, tym razem skierowaną do fanatyków sportu. Jeżeli Twój chłopak chodzi na siłownię, biega, gra w piłkę nożną lub uprawia jakąkolwiek dyscyplinę, sportowy gadżet będzie w sam raz dla niego! Wybór masz ogromny, począwszy od koszulki do treningu, kończąc na praktycznej torbie czy plecaku, do której spakuje swoje rzeczy. Jedno jest pewne: każdy prezent na pewno przysporzy mu sporo radości.

Fot.: Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.