Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Monika Jagaciak, Anja Rubik, Joanna Krupa… – jak wyglądały śluby polskich modelek?
monika jagaciak i jej ślub

Monika Jagaciak, Anja Rubik, Joanna Krupa… – jak wyglądały śluby polskich modelek?

Monika Jagaciak w miniony weekend wzięła bardzo tajemniczy ślub! Jaką wybrała suknię i kto jest jej wybrankiem? Poznajcie szczegóły uroczystości i porównajcie ją ze ślubami innych polskich modelek. Która z nich miała najpiękniejszą ceremonię?

Monika Jagaciak

Ceremonia ślubna polskiej modelki i chorwackiego fotografa była owiana tajemnicą. Dopiero nieliczne zdjęcia zaproszonych gości ujawniły, że ślub w ogóle miał miejsce! Monika Jagaciak i Branislav Jankic pobrali się w Serbii, a przysięgę małżeńską składali w obecności Anny Jagaciak (polskiej lekkoatletki, siostry Moniki) oraz topmodelek: Fridy Gustavsson i Emmy Stern Nielsen. Panna młoda wyglądała uroczo i niestandardowo! Monika Jagaciak wybrała suknię projektu Kingi Malisz, która urzekała retro wdziękiem. Długa kreacja rozszerzająca się ku dołowi, głęboki dekolt w kształcie litery V oraz rozłożysty wspaniały koronkowy welon – takie połączenie gwarantowało udany i romantyczny look.

Anja Rubik

Na skromną uroczystość postawiła również Anja Rubik. Jej ślub w obrządku prawosławnym z Sashą Knezevicem odbył się na Majorce w lipcu 2011 r. Polska modelka wybrała nietypową, bo krótką suknię ślubną z długim trenem. Autorem kreacji był Peter Dundas, dyrektor kreatywny marki Pucci. Sukienka obfitowała w falbanki, koronkowe motywy i riuszki, więc idealnie wpasowała się w sielski klimat wyspy. Niestety, małżeństwo Anji i Sashy nie przetrwało próby czasu.

Joanna Krupa

Ślub Dżoany i Romaina Zago musiał być pełen przepychu! Modelka swoją uroczystość zaplanowała aż do najmniejszego szczegółu. Ceremonia, która odbyła się w Kalifornii w 2013 r. była nawet transmitowana przez stację Bravo. Joannna Krupa pokazała się w pełnej przepychu sukni ślubnej złożonej z gorsetu wysadzanego kryształkami Swarovskiego i dwumetrowego falbaniastego trenu. Suknia pochodziła z kolekcji Chagoury Couture i kosztowała ponad 30 tysięcy dolarów. Cóż, nie przyniosła ona szczęścia pannie młodej, bo Joanna w tym roku rozstała się z Romainem.

Marta Dyks

Marta Dyks nie jest może tak znana jak Anja Rubik czy Monika Jagaciak, jednak jej ślub z Borysem Staroszem w 2015 r. wart jest zapamiętania. Modelka pojawiła się na ceremoni w przepięknej kreacji autorstwa Gosi Baczyńskiej. Projekt do samego końca trzymany był w ścisłej tajemnicy, więc dopiero na uroczystości goście mogli podziwiać efekt pracy modelki i projektantki. A było co! Marta postawiła na styl boho z elementami glamour. Zwiewna suknia ślubna uwodziła głębokim dekoltem na plecach, błyskiem cekinów i transparentnością tkaniny. Dziewczęcy wianek z żywych kwiatów był kropką nad „i” całej stylizacji.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.