Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Na ten widok nie byliśmy gotowi! Co pokazała Gigi Hadid?
gigi Hadid w kampanii Love

Na ten widok nie byliśmy gotowi! Co pokazała Gigi Hadid?

Gigi Hadid przyzwyczaiła nas do odsłaniania ciała i kontrowersyjnych stylizacji. Jednak pokazując pewną część swojego ciała modelka uraziła i zszokowała tysiące swoich fanów. Czy to w ogóle jest estetyczne i dopuszczalne? Zobaczcie i oceńcie!

Gigi Hadid, jako jedna z wielu wpływowych modelek, znalazła się w rozkładówce kalendarza adwentowego magazynu Love. Organizowana od kilku lat akcja poczytnego czasopisma jest bardzo prosta: codziennie pojawia się jeden filmik z wybraną modelką. W tym roku akcji przyświeca hasło #staystrong, a modelki wcielają się w silne i wytrzymałe kobiety. W ciągu ostatnich dni mogłyśmy podziwiać boksującą Kendall Jenner czy taplającą się w makaronie Emily Ratajkowski. 11 grudnia nadszedł czas na Gigi Hadid, która w klipie reżyserowanym przez Phila Poyntera ćwiczy sporty walki. Efekty możecie zobaczyć poniżej, ale ostrzegamy: oglądacie na własną odpowiedzialność.

Czy Gigi Hadid nie goli pach?

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-GvVeT7pNT8″]

Wymachy, podskoki, wykopy i odbijanie piłki – spocona supermodelka w video pokazuje swoją krzepę. Jednak to nie gustowny czerwony komplet złożony z krótkiego topu i legginsów przykuwa uwagę. To nie srebrne sneakersy ani mocny makijaż robi największe wrażenie. Oczy wszystkich przykuł jeden maleńki szczegół: pachy Gigi Hadid z widocznym owłosieniem. Modelka na potrzeby akcji zrezygnowała z depilacji, więc na filmie jej nieogolone pachy z czarnymi włoskami są widoczne w całej okazałości. Celowy zabieg? Zapewne tak, jednak niesmak pozostaje.

Odtwórz sportową stylizację Gigi Hadid:

Golić pachy czy nie – oto jest pytanie

Depilacja pach przewija się w dyskusjach nie od dziś. Wiele kobiet nie wyobraża sobie życia z owłosionymi pachami, z kolei inne uważają, że depilacja to symbol patriarchalnej opresji. Skoro mężczyźni bez przeszkód mogą pokazywać bujny busz wyrastający spod pach, to kobiety również! Dlatego nie dziwi już zachowanie niektórych gwiazd, które na czerwonym dywanie, w teledyskach czy w sesjach zdjęciowych prezentują nieogolone pachy. W końcu, czy ktoś może im tego zabronić? Co zatem mamy robić my – zwykłe śmiertelniczki skupione na codziennych obowiązkach, dla których czerwony dywan pozostaje tylko w kwestii wyobraźni? Cóż, tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, a decyzja o depilacji powinna być motywowana własnymi preferencjami, wygodą, względami zdrowotnymi i własnym poczuciem estetyki. Jeżeli nie golisz pach, nie musisz się tym przejmować – nikt Cię przecież nie ukamienuje. I odwrotnie: wielbicielki depilacji mogą spać spokojnie, gładkie pachy raczej nieprędko wyjdą z mody.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment