Kategorie

  • Allani
  • /
  • Produkt dnia
  • /
  • Najbardziej kotrowersyjny sweter w sieci! „Virgin Killer” podbija Internet!
virgin killer

Najbardziej kotrowersyjny sweter w sieci! „Virgin Killer” podbija Internet!

Mówią, że seks sprzedaje się najlepiej… chyba faktycznie tak jest, ponieważ ten sweterek wyprzedał się w jeden dzień. Dlaczego? Prawdopodobnie za sprawą jego chwytliwej nazwy – „Virgin Killer”, co w wolnym tłumaczeniu ma oznaczać, że noszące go dziewczyny szybciej stracą w nim dziewictwo…

„Virgin Killer” – kuszący sweter

W czym tkwi fenomen tego wątpliwej urody „swetra”? Jego oryginalność polega na tym, że więcej odkrywa, niż zakrywa. Trudno nazwać go swetrem, ponieważ nie spełnia jego głównej funkcji, czyli nie zapewnia komfortu termicznego. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na jego tył – bardzo głębokie wycięcie całkowicie odsłania plecy oraz pośladki, dodatkowo sweter został pozbawiony rękawów, co jest wspaniałą opcją dla tych z Was, które pragną pochwalić się smukłymi ramionami i jędrnymi piersiami. Sukienkowy golf został skonstruowany tak, żeby nosić go na gołe ciało, co jeszcze bardziej ma podkręcać jego „kuszącą” funkcję. No cóż, cieszymy się, że twórcy swetra chociaż zadbali o szyję – przynajmniej to miejsce nie zmarznie!

Jak nosić dzianinowe sukienki z klasą?

Trzeba przyznać, że „Virgin Killer” to dość ekstremalna wersja dzianinowej sukienki, na którą zdecydują się jedynie amatorki kuszących, a wręcz wyzywających stylizacji. Na szczęście w okresie jesienno-zimowym w sklepach możemy znaleźć wiele modeli przedłużanych sweterków! Nie są one niesmacznie wyuzdane, a wręcz niezwykle stylowe! Charakteryzują się przyjemną w dotyku elastyczną dzianiną, która zapewnia nam ciepło i modny wygląd. Dzięki temu modelowi nie musimy rezygnować z kobiecego look’u w zimne dni! Najpiękniej sukienkowe sweterki wyglądają w warstwowych stylizacjach – połącz je z kamizelką ze sztucznego futerka lub wygodnym kardiganem. Jeśli zależy Ci na nutce elegancji w swojej stylizacji, to śmiało dobierz do nich oversizową marynarkę oraz zmysłowe kozaki za kolano.

Z czym łączyć?

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.