Kategorie

Rachel Zoe

Najbardziej stylowe mamy z Instagrama

Niedługo Dzień Matki! Z tej okazji przygotowaliśmy listę najbardziej stylowych mam z Instagrama, które powinnaś zaobserwować już dziś!

Bycie mamą nie należy do łatwych zadań. Łączenie domowych obowiązków, wychowywania dzieci oraz aktywności zawodowej wymaga doskonałej organizacji czasu i skrupulatności. O tym, jak czasem trudno jest w natłoku codziennej pracy znaleźć chwilę dla siebie i swoich pasji wie każda kobieta posiadająca dzieci. Jednakże stereotyp strudzonej, wiecznie zmęczonej i zaniedbanej matki należy zesłać do lamusa. Udowadniają to stylowe mamy prowadzące konta na Instagramie, dla których macierzyństwo nie stało się przeszkodzą w dbaniu o wygląd, czy rozwijaniu kariery i własnych zainteresowań. Są wśród nich przedstawicielki świata mody i celebrytki, które w internecie dzielą się radością, jaką przynoszą im ich pociechy.

Coco Rocha

Modelka chętnie zamieszcza zdjęcia swojej małej córeczki Ioni James. Przeplatają się one z relacjami z wybiegów, przyjęć i podróży, a Coco nie boi się pozować w wieczorowej sukni w towarzystwie dziecka. Dziewczynka posiada także własne konto na Instagramie, które obserwuje ponad 50 tysięcy ludzi.

Ioni helping me get ready for tonight’s #DKMS gala! #houseofconran #mastercloset @zacposen

A photo posted by Coco Rocha (@cocorocha) on May 5, 2016 at 2:27pm PDT

Erika Bearman

Konsultantka modowa, znana jako OscarPRGirl jest całkowicie zafascynowana swoją sześciomiesięczną córeczką – Electrą James. Dziewczynkę można uznać za najbardziej stylowego niemowlaka – ubrana w dziewczęce haftowane sukieneczki i malutkie czepeczki wygląda uroczo. Erika przed porodem unikała ciążowych ubrań, wolała je zastąpić zwiewnymi, kobiecymi sukienkami i szpilkami, co kontynuuje do dziś.

???the littlest mermaid ???

A photo posted by @erikabearman on Dec 30, 2015 at 6:29am PST

Miroslava Duma

Jedna z najgorętszych postaci w świecie rosyjskiej mody, między pracą w swoim portalu Buro24/7, a spotkaniami z czołowymi, światowymi stylistami i projektantami, znajduje czas dla dwójki pociech. Nienagannie ubrana, o barwnym i nieco ekstrawaganckim stylu, Miroslava dla swoich dzieci: Anny i Georga wybiera raczej wygodne(choć jednocześnie modne) ubranka.

 

Happy Mother’s Day to all the Mamas out there ❤️??? @thetot

A photo posted by Miroslava Duma (@miraduma) on May 8, 2016 at 4:44am PDT

Amanda Booth

Modelka i aktorka, wychowuje synka Micah, u którego w wieku trzech miesięcy zdiagnozowano zespół Downa. Amanda nie zraziła się chorobą dziecka i podjęła się opieki, co dokumentuje na Instagramie. Na jej koncie, oprócz kulisów sesji zdjęciowych, możemy zobaczyć zabawne fotografie z życia chłopczyka, który jest żywiołowym i wesołym dzieckiem.

 

Vertical stripes on vertical stripes. #momandme #momstyle #coordinate

A photo posted by Amanda Booth (@amanda_booth) on Apr 15, 2016 at 4:06pm PDT

Charlotte Groeneveld

Holenderka mieszkająca w Nowym Jorku, wydawca i blogerka modowa, słynie z niebanalnych i elektryzujących stylizacji. Będąc matką Jamesa i Stelli, nie unika na swoim blogu porad i tematów związanych z macierzyństwem. Dwójka uroczych, jasnowłosych dzieciaków podbiła serca jej czytelników i obserwatorów.

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.