Kategorie

topshop

Najbrzydsze spodnie świata?

Marka Topshop postanowiła połączyć vintage z futurystycznym stylem i stworzyła jeansy, które podzieliły fanów mody. Jedni uważają je za najbrzydsze spodnie świata, inni odnajdują w nich nutę geniuszu. Po której stronie Ty się opowiesz?

Clear Knee Jeans

Topshop postanowił przeobrazić swój flagowy model spodni mom jeans, nadając im oryginalnego i dość kontrowersyjnego wyglądu. Wszystko za sprawą silikonowych wstawek na wysokości kolan, które zostały wkomponowane w klasyczny krój nogawek. Wraz z tym zabiegiem spodnie całkowicie straciły na swoim oryginalnym wyglądzie, stając się kosmicznym wydaniem topowych jeansów. Jak Topshop tłumaczy się z tego modelu? Według jego twórców, spodnie te perfekcyjnie wpisują się w denimowe trendy oraz są niezwykle praktyczne, ponieważ całkowicie niwelują brudzenie się kolan. Tak, tak, to nie żart. Fani jednak nie szczędzili krytyki w stronę „Clear Knee Jeans” i okrzyknęli je najbrzydszymi spodniami świata. Pod wątpliwość wyciągnęli ich praktyczne zastosowanie i jako argument wyciągnęli wzmożoną potliwość kolan w okolicy silikonowych wstawek. Ocenie poddali również ich estetykę, która jest zwyczajnie dziwna i mało uniwersalna. W opozycji jednak znaleźli się nieliczni fani tego modelu! Według nich, takie nowe rozwiązanie jest po prostu cool i bardzo nowatorskie, dzięki czemu kultowe mom jeans zyskują nowy, świeży styl!

Produkt dnia

 

Z czym nosić?

A Ty jak oceniasz te spodnie? Napisz w komentarzu!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.