Kategorie

Męski styl

Najlepiej ubranych mężczyzn znajdziesz w… serialach!

Pewnie siebie, niesamowicie przystojni i perfekcyjnie ubrani. To od nich powinniśmy uczyć się stylu! Dowiedz się kto znalazł się w naszym zestawieniu najlepiej wyglądających mężczyzn z seriali telewizyjnych! 

Frank Underwood – House of Cards

Take a moment to revel in your greatness. #HouseofCards #FrankUnderwood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika House of Cards (@houseofcards) 2 Maj, 2014 o 1:35 PDT

Kontrola to pewnego rodzaju fetysz głównego bohatera serialu House of Cards. Wszystko musi być dokładnie zaplanowane, przemyślane i nie ma tu miejsca na żadną pomyłkę czy niedbałe posunięcie. Dlatego widzów bestsellerowej produkcji Netflix nie dziwi fakt, że garnitur to nieodłączny atrybut silnego i pewnego siebie Franka Underwooda. Im wyżej główny bohater wspinał się po szczeblach politycznej kariery, tym jego stroje były bardziej konserwatywne i lepiej skrojone. Nie bez powodu w garderobie polityka przeważają ciemne kolory – w końcu to podstawowe kolory biznesowe, które podświadomie kojarzą się z władzą i szacunkiem. Jedno jest pewne, udane stylizacje Franka na pewno nie są kwestią przypadku.

Propozycje Allani:

Barney Stinson – „Jak poznałem waszą matkę?”

„Suit up!” – znacie to powiedzenie? Na pewno, w końcu jest legendarne! To jedno z najczęściej wypowiadanych wyrażeń w serialu „Jak poznałem Waszą matkę”, które przeszło już do historii! Jego twórcą jest nie kto inny jak amant Barney Stinson, który garnitur uważał za niezbędny element prawdziwego dżentelmena i udanego… podrywu. Bohater z dumą nosi swoje idealnie skrojone garnitury, których ma niebotycznie dużą kolekcję. Jego stylizacja zawsze jest dopełniona cienkim, kontrastującym krawatem i stylowymi dodatkami. Serial udowadnia, że garnitur na prawdę działa na kobiety… W takim razie Panowie „Suit up”!:)

Chuck Bass – „Plotkara”

??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gossip Girl (@gossipgirll) 21 Lis, 2015 o 5:44 PST

Chuck Bass – to właśnie do niego wzdychały miliony fanek, które bacznie śledziły jego losy w serialu „Plotkara”. Trzeba przyznać Chuck jest przystojny, ale również bardzo dobrze ubrany! Jego styl znacznie wyróżnia się wśród męskich bohaterów serialu. Co sprawia, że jest taki wyjątkowy? Przede wszystkim Chuck nie boi się niestandardowych połączeń, dlatego jego styliści łączą kratkę z kropkami i elegancję ze sportowym casualem. W jego stylizacjach zachodzi również wariacja na temat kolorów, które łączone są z pominięciem jakichkolwiek typowych reguł. Kreatywność – to coś co na pewno jest znakiem rozpoznawczym Chucka Bassa. Skusilibyście się na takie połączenia?

Neal Caffrey – „Białe kołnierzyki”

Matt Bomer 🙂

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika white collar (@whitecollarworld) 13 Wrz, 2015 o 6:34 PDT

Elegancja i szyk – tak można opisać stylizacje Neala Caffreya, które w głównej mierze składają się z wysokiej jakości garniturów. Jednak niech Was nie zwiedzie ten poprawny, biznesowy look, w końcu główny bohater „Białych Kołnierzyków”, to dobrze kamuflujący się oszust. Neal jest przystojny i perfekcyjnie ubrany, co trzeba przyznać jest zabójczym połączeniem. Główny bohater swój look dopełnia zawadiackim kapeluszem i krawatem – śledziem, co bardzo pasuje do charakteru jego postaci.

Fot: Instagram, Pinterest

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.