Kategorie

Prezenty walentynkowe

Najlepsze walentynkowe prezenty dla Niej i dla Niego!

Walentynki tuż, tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej/ukochanego? Wybraliśmy najlepsze propozycje, które na pewno przyspieszą bicie serca!

Zastanawiasz się co sprawi mu radość na Walentynki? Jeśli jesteście razem już kilka dobrych lat to stoisz przed nie lada wyzwaniem, bo Twój partner dostał już wszystko co mógł. Zastanów się więc dobrze, czego mu brakuje, może ostatnio wspominał o dziurawym portfelu, albo za małej koszuli. Dobrze go znasz, użyj wiec swojej wyobraźni i pomyśl, co sprawi, że jego oczy zaświecą się na widok prezentu, może najnowszy technologiczny gadżet? Panie w świeżym związku powinny postawić na klasyki. Mężczyźni lubią praktyczne prezenty, którymi przy okazji będą mogli pochwalić się swoim kolegom. Gwarantujemy, że wszystko co skórzane skradnie jego serce. Postaw więc na prezenty takie jak pasek, portfel, czy zegarek na pasku.

Walentynkowy prezent dla niej

Kobietom nie trudno kupić drobiazg na walentynki, gdyż ucieszy je wszystko od kwiatów, przez biżuterię, bieliznę, na perfumach kończąc. Dzień zakochanych sprawia, że od rana chodzą w skowronkach, odliczając godziny i minuty do spotkania z ukochanym. Panowie pamiętajcie, że prezent na pewno sprawi jej dodatkową radość, ale musicie zadbać przede wszystkim o odpowiednią atmosferę, niezależnie czy będzie to romantyczna kolacja przy świecach, czy wspólny seans na kanapie w domu. Walentynki to świetna okazja, by zapewnić ją o swojej miłości, a może spróbować rozniecić nieco przygaszone uczucie. Znajdź wśród naszych propozycji prezent, który pomoże w tym dniu powiedzieć „kocham”.

Walentynkowy prezent dla niego

O ile znalezienie walentynkowego prezentu dla kobiety jest relatywnie łatwe, o tyle wybór czegoś dla mężczyzny jest już wyższą szkołą jazdy. To Ty najlepiej wiesz, z czego ucieszy się Twój facet, jeśli jednak brakuje ci pomysłu – przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Fot.: Grafika Allani

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!