Kategorie

letnie szorty

Najmodniejsze szorty na lato od 49 zł

Chyba nikt nie wyobraża sobie lata bez szortów! Mnogość dostępnych fasonów sprawia, że są one jedną z najbardziej uniwersalnych rzeczy w letniej garderobie. Warto umieścić je na swojej wakacyjnej liście zakupowej i zaopatrzyć się od razu w kilka par! Dlatego wybraliśmy dla Ciebie najmodniejsze modele szortów w atrakcyjnych cenach.

HIT na lato – szorty

Nie potrzeba wielkiego wysiłku, żeby z szortami stworzyć udaną stylizację, dlatego kobiety tak bardzo je uwielbiają! W sklepach możemy wybierać pomiędzy bardzo casualowymi propozycjami, np. przecieranymi, jeansowymi szortami, albo bardziej eleganckimi modelami, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie komponować szorty w odmiennie stylistycznie zestawy. Już dawno przestały się one kojarzyć jedynie z plażowymi stylizacjami! Teraz śmiało możesz ubrać je również do restauracji czy biura, jeśli oczywiście nie obowiązuje Cię restrykcyjny dress code. Wszystko zależy od tego, jaką zbudujesz im oprawę. Krótkie spodenki możesz połączyć z białą koszulą oraz sandałkami na szpilce, dzięki czemu dodasz im elegancji. Warto odrobinę poeksperymentować i wydobyć z codziennych szortów nowy potencjał! Nie bój się mieszać stylów i przełamywać utartych konwencji. Uniwersalność nie jest oczywiście jedyną zaletą krótkich spodenek. Dodatkowo pięknie podkreślają nogi oraz odpowiednio dobrane potrafią wymodelować sylwetkę (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Poniżej wybraliśmy dla Ciebie najmodniejsze modele, za które nie zapłacisz więcej niż 99 zł.

Produkt dnia

szorty na lato

Szorty do 69 zł:

Szorty do 89 zł:

Szorty do 99 zł:

Fot.: Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.