Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • „Najpiękniejsza dziewczynka świata” ponownie szokuje w bardzo dojrzałej sesji
Thylane Blondeau

„Najpiękniejsza dziewczynka świata” ponownie szokuje w bardzo dojrzałej sesji

Thylane Blondeau – to chyba jedno z najbardziej kontrowersyjnych nazwisk show-biznesu! Mimo że modelka ma dopiero 16 lat, już może się pochwalić sporym dorobkiem zawodowym: sesja dla Vogue,  współprace z największymi domami mody i kontakty z kolosami kosmetycznymi. Jak to możliwe? Thylane swoją karierę rozpoczęła w wieku 4 lat i to od razu z wielkim rozmachem!

„Najpiękniejsza dziewczynka świata”

16-letnia modelka z doświadczeniem, którego mogą pozazdrościć jej dorosłe koleżanki z branży – Thylane Blondeau. Już w wieku 4-lat zadebiutowała w pokazie Jeana Paula Gaultier’a, a 6 lat później została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata i pojawiła się na kontrowersyjnej okładce Vogue’a. Jej sesja była jedną z najszerzej komentowanych i bulwersujących publikacji, co doprowadziło do utraty stanowiska Carine Roitfeld (ówczesną naczelną magazynu). Dlaczego? 10-letnia wówczas Thylane została wystylizowana na dorosłą kobietę – mocny makijaż, wyzywająca sukienka z niebotycznie głębokim dekoltem i złote sandały na szpilce, a wszystko zaprezentowane w prowokacyjnych pozach, wysoko niestosownych w kontekście sesji małej dziewczynki. W mediach oczywiście zawrzało! Odbiorcy zarzucali wydawcom Vogue’a propagowanie seksualności dzieci i potępiali ich płytkie wartości zawarte na fotografiach. W konsekwencji sama Thylane musiała usunąć się w cień i przeczekać burzę, jaką wywołała.

Nastoletnia It-Girl?

Oczywiście na powrót tej nastoletniej piękności nie trzeba było długo czekać. Można się było spodziewać, że jeśli jej uroda zachwycała gdy była małym dzieckiem, to jak dorośnie, zostanie niekwestionowaną pięknością. Tak się stało i teraz 16-letnia Thylane Blondeau jest jedną z najbardziej pożądanych modelek w branży. Jej elektryzujące spojrzenie, kształtne usta i długie gęste włosy przyciągają jak magnes, co chętnie wykorzystują marketingowcy, angażując ją do udziału w globalnych kampaniach. Z tego też powodu w wieku 16-lat podpisała m.in. kontrakt z marką L’Oreal, stając się ambasadorką młodego pokolenia oraz trafiła do lookbooków największych domów mody, m.in. Lacoste, Ralph Lauren, czy Dolce & Gabbana. Prestiżowe współprace zaowocowały medialnym rozgłosem i szerokim gronem fanów – w tym momencie liczba jej obserwatorów na Instagramie wynosi niemal 2 mln! Spore osiągnięcie jak na 16-letnia dziewczynę, prawda?

 Odważna sesja dla „Love Magazine”

Thylane nie zwalnia tempa i rozpoczyna współpracę w coraz odważniejszych projektach! Jedną z nich jest sesja dla Love Magazine, który znany jest z cyklicznie pojawiających się „kalendarzy adwentowych”, które ociekają wyuzdanymi zdjęciami gwiazd. Na jego łamach wystąpiły m.in. Kim Kardashian, Emily Ratajkowsky, Bella Hadid, czy Rita Ora i każda z tych sesji sprawdziłaby się jako rozkładówka w „pisemku dla dorosłych”. 16-latka nie dołączyła do grona kipiących seksem gwiazd, jednak jej zdjęcia również nie należą do najgrzeczniejszych. Francuska modelka pozowała w sukienkach podkreślających jej walory oraz masce w klimacie nawiązującym do „pokoju zabaw” z serii filmów o Christianie Grey’u. Jak Wam się podoba takie dojrzałe wydanie Thylane? Czy nie uważacie, że wciąż jest za młoda na sesje w takim klimacie? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu poniżej. 

Fot.: Instagram @thylaneblondeau, @lovemagaizne, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

2 komentarze

  • Nazaanin

    Luty 9, 2018 at 11:38 am

    Jestem zszokowana tym,że zarówno rodzice się na to zgodzili jak również dorośli ludzie pracujący w firmach kosmetycznych i magazynach. Jak można tak zniszczyć życie małemu dziecku i sprowadzić je do przedmiotu. Pieniądz jest jednak jednym z największych wrogów ludzkości. Mam nadzieje,że ta dziewczynka spotka w życiu życzliwych i bezinteresownych ludzi, którzy wskażą jej co jest ważne w życiu. To straszne,że świat nie ma już żadnych zasad,żadnych zahamowań.