Kategorie

Pierścionki zaręczynowe gwiazd

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd

Zaręczyny wzbudzają zawsze wielkie emocje, szczególnie kiedy chodzi o znane gwiazdy. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak sam pierścionek. Zobaczcie, które skradły nasze serca!

Rosie Huntington–Whiteley x Jason Statham

Pierścionek zaręczynowy Rosie Huntington Whiteley

Jason to prawdziwy szczęściarz! Jego narzeczona, Rosie Huntington–Whiteley, to chodzący ideał. Para jest ze sobą już od 2010 roku i wszyscy tylko czekali, aż nadejdzie ta wielka chwila. Świat dowiedział się o zaręczynach na gali rozdania Złotych Globów w styczniu tego roku. Na palcu Rosie fotoreporterzy od razu zauważyli piękny, okrągły diament w platynowej obrączce. Pierścionek jest perfekcyjny i zachwycający, jak jego właścicielka.

Kim Kardashian x Kanye West

Pierścionek zaręczynowy Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
To najpopularniejsza para w Hollywood! Po nieudanym i krótkim małżeństwie(72 dni) z koszykarzem Krisem Humphries, Kim Kardashian szczęśliwie związała się z raperem Kanye West. Pierścionek, który Kanye wręczył Kim podczas hucznych zaręczyn na stadionie w San Francisco, kosztował ponad 6 milionów dolarów! To chyba największy diament na palcu jaki widzieliśmy, ale cóż się dziwić, para słynie z talentu do wydawania pieniędzy.

Iggy Azalea x Nick Young

Pierścionek zaręczynowy Iggy Azalea
Fot. Instagram @thenewclassic
Australijska raperka, Iggy Azalea, także powiadomiła o swoich zaręczynach za pośrednictwem Instagrama. Jej chłopak, Nick Young chciał by pierścionek był oryginalny i pasował do barwnej osobowości ukochanej, wybrał zatem taki z 10 karatowym, żółtym diamentem. Jego brzegi oplatają białe diamenty, zatopione w białym złocie. Kolorowy diament robi wrażenie, prawda?

Lady Gaga x Taylor Kinney

Lady Gaga z pierścionkiem zaręczynowym
Fot. Instagram @ladygaga
W zeszłym roku w walentynki Lady Gaga pochwaliła się zaręczynami na swoim instagramowym profilu. Jej wybranek włożył piosenkarce na palec pierścionek z wielkim diamentem w kształcie serca. Pod zdjęciem Gaga napisała, że ukochany dał jej swoje serce na walentynki, a ona powiedziała TAK!

Ciara x Future

Pierścionek zaręczynowy Ciary
Fot. Instagram @ciara
Kolejną szczęściarą, na której palcu błyszczy przepiękny klejnot jest piosenkarka Ciara. Jej narzeczony, raper Future szarpnął się na 15 karatowy pierścionek, który zdobią 3 główne diamenty, oraz kilkanaście mniejszych na obręczy. Podobnie jak Kanye West, Future zaskoczył naszą piękność w dniu jej urodzin. Na pewno zapamięta je na zawsze!

Fot.: Imaxtree

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!