Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • #NakedisNormal – Playboy powraca do nagości!

#NakedisNormal – Playboy powraca do nagości!

Rok temu z amerykańskiego wydania „Playboya” zniknęły kuszące nagością modelki. Wielu uważało to za wielki błąd, zarzucając magazynowi utratę tożsamości. Na szczęście wydawcy wytrzymali w swoim postanowieniu jedynie kilka miesięcy! Playboy bez nagich kobiet? To nie mogło się udać…

#NakedisNormal

Playboy po roku od decyzji usunięcia rozbieranych zdjęć ze stron magazynu, przyznaje, że ta decyzja była błędem. Wydawcy postanowili powrócić do sprawdzonej przez dziesięciolecia formuły i prezentować na swoich łamach zdjęcia z pięknymi, nagimi kobietami, które bez wątpienia były znakiem rozpoznawczym kultowego magazynu dla panów i kluczem do jego sukcesu. Powraca również rubryka z dowcipami oraz komiksami – one również doświadczyły krucjaty przeciw goliźnie. Playboy zmienia się na nowo, jednak w przewrotny sposób, powracając do swoich korzeni.

Cooper Hefner – dyrektor kreatywny „Playboy”

#NakedIsNormal

Post udostępniony przez Playboy (@playboy)

Informacje o zmianach potwierdził na swoim Twiterze sam dyrektor kreatywny magazynu i syn założyciela „Playboya” – Cooper Hefner. Przyznał, że nadszedł czas powrotu do tego z czym magazyn jest kojarzony od 1953 roku. Nagość powraca, lecz w nowym świeżym wydaniu. Amerykański magazyn rozpoczął swoją kampanię promocyjną wydania pod hasłem #NakedIsNormal, przekonującym, że nagość nie jest i nigdy nie była problemem, kontrowersja jej przekazu zależy jedynie od estetyki jej publikacji. Nowa kobieta Playboya będzie subtelniejsza i bardziej naturalna, co już teraz widać po nowej okładce marcowego wydania, na której możemy podziwiać delikatną Elizabeth Elam. Jesteśmy przekonane, że Hugh Huff odetchnął z ulgą!

[poll id=”35″]

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.