Kategorie

Naszywki to najmodniejszy hit wiosny

Naszywki na ubrania najmodniejszym hitem wiosny

Tej wiosny naszywki na ubrania powracają ze zdwojoną siłą! Tym razem będziemy nosić je zarówno na kultowych już bomberach, jak i denimowych ubraniach. Sprawdźcie sami nasze propozycje na stylizacje.

Naszywki na ubrania denimowe

Podczas gdy ubiegłorocznej jesieni to bomber jackets cieszyły się największą popularnością, w obecnym sezonie stawiamy na ich denimowe wydanie. Oczywiście koniecznie z naszywkami. Im bardziej oryginalne ich ułożenie, tym lepiej. Nie szukajcie więc typowych rozwiązań w sklepach. Starajcie się znaleźć coś, co przyciągnie wzrok innych, coś, co będzie wyglądać naprawdę odjazdowo! Podpowiedź znajdziecie na poniższych zdjęciach. Możecie również podrasować swoje stare kurtki. Pomogą Wam w tym: pumeks, nożyczki i farby do tkanin. Puśćcie wodzę fantazji i zaskoczcie wszystkich oryginalną kurtką! Teraz liczy się przede wszystkim efekt wow. Powodzenia!

 

Zoom na detal

Gdzie zdobyć naszywki? Pamiętajcie, że diabeł tkwi głównie w szczegółach. Warto więc zwrócić uwagę na sposób, w jaki aplikujecie naszywki na ubranie. Zastanówcie się, w jakim będą one ułożeniu. Może chcecie, aby pojawiały się symetrycznie? Wolicie artystyczny nieład? Ok, pod warunkiem, że będzie on odpowiednio zaaranżowany. Trzeba pamiętać, że z każdą aplikacją naszywki, nasze ubranie zmienia się nieodwracalnie. Szkoda byłoby więc niszczyć je z powodu błędnego przyfastrygowania. Kolorowe akcesoria z pewnością kupicie w pasmanterii. Obecnie wiele sklepów oferuje też gotowe zestawy z naszywkami, macie więc naprawdę szeroki wybór.

Naszywki na bomber jacket

Czym byłyby jednak naszywki bez kultowych już bomber jacket? Zwolenniczki tego rodzaju okryć wierzchnich nie muszą obawiać się, że zniknęły bezpowrotnie. Wiosną nosimy je równie chętnie, a sklepy prześcigają się w coraz to nowszych ich propozycjach. My w tym sezonie wybieramy te w wersji maxi. Przydadzą się podczas wakacyjnych festiwali, na które w tym roku się wybieramy. Jeśli zdecydujecie się na te w ciemnym, stonowanym kolorze, z powodzeniem możecie zestawiać je z kolorowymi ubraniami. Pamiętajcie, że im bardziej eklektycznie i dziwacznie, tym lepiej. W tym sezonie na ulicach liczy się przede wszystkim kreatywność. Fanki mieszania stylów będą miały więc duże pole do popisu!

Fot.: IMaxTree, Instagram, Shutterstock

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)

One Comment

  • Agata

    Kwiecień 5, 2017 at 1:35 pm

    Ohh naszywki – trend ponadczasowy! Wytuningowaną bomberkę mam w szafie już trzeci sezon. Teraz zabieram się za szorty. Naszywki polecam nabyć na AliExpress, a jeżeli chodzi o barwnik do tkanin to całkiem nieźle sprawdza się Simplicol.