Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Natalia Siwiec w odważnej sesji reklamuje seksowną bieliznę

Natalia Siwiec w odważnej sesji reklamuje seksowną bieliznę

Natalia Siwiec na czas ciąży zniknęła z mediów, jednak najsłynniejsza celebrytka, kiedy tylko została mamą, szybko wróciła do show-biznesu. Teraz niewiele miesięcy po porodzie zapozowała… w samej bieliźnie. Zobaczcie efekty!

Pod koniec wakacji, Natalii Siwiec urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Mię. Wokół jej ciąży nie brakowało emocji i plotek, zwłaszcza że unikała pokazywania ciążowego brzuszka i od razu zachwycała figurą. Wyśmiewała też pojawiające się komentarze, jakoby korzystała z usług surogatki. Jej wyśmienita forma nie powinna w końcu nikogo dziwić, gdyż modelka uwielbia swoją pracę i życie w rozgłosie, stąd miała ogromną motywację, by powrócić do formy. Najnowsze zdjęcia z pewnością nie posłużą się do rozwiania wścibskich komentarzy na jej temat.

Natalia Siwiec pozuje  w samej bieliźnie

Natalia wzięła udział w sesji seksownej bielizny. Efektem pochwaliła się na swoim Insta Stories, gdzie mogliśmy zobaczyć bardzo odważne zdjęcia. Sesja dla marki Ewa Bien odsłoniła wszystkie karty! Modelka nigdy nie miała problemów z pokazywaniem swojego ciała i trzeba przyznać, że w odważnych kompletach prezentuje się apetycznie, jest w świetnej formie i zachwyca seksowną i kuszącą figurą.

Tego typu sesje nie są czymś nietypowym dla Natalii, jednak są czymś nowym, bo jest świeżo upieczoną mamą. Musimy zgodnie przyznać, że wygląda obłędnie, a jej ciało po ciąży wygląda jeszcze lepiej! Seksapil w interpretacji Siwiec składa się z niesamowicie seksownych wzorów bielizny, które doskonale podkreślają jej walory. Komplety, w jakich pozuje, uwypuklają piersi, a elektryzujące kolory przyciągają wzrok. Tego typu bielizna z całą pewnością wpadnie w oko niejednemu mężczyźnie. Nowa kampania marki na pewno będzie sensualna i bardzo kobieca. Choć nie ma jeszcze oficjalnych zdjęć, o sesji jest już bardzo głośno –  profile społecznościowe toną w spekulacjach i teoriach spiskowych, ale celebrytka ani myśli rozwiewać wątpliwości dotyczące ciąży.

Fo.: @nataliasiwiec.official