Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Natalie Portman, Jennifer Lawrence i…? Polka wystąpiła w światowej kampanii Diora!
Maffashion w kampanii Diorea

Natalie Portman, Jennifer Lawrence i…? Polka wystąpiła w światowej kampanii Diora!

„A Ty, co byś zrobił dla miłości?” Dior w swojej kampanii postanowił odwołać się do najgłębszych uczuć i skłonić swoich ambasadorów do przemyśleń. Czy takich odpowiedzi spodziewali się twórcy i kto został zaproszony do udziału? Zobacz!

#Diorlovechain

Kampanie marki Dior jak zwykle elektryzują i skłaniają do przemyśleń! Tym razem twórcy postanowili pójść o krok dalej i oprócz gwiazd światowego formatu, zaprosić do współtworzenia akcji każdego z nas. Wystarczy jedynie odpowiedzieć na pytanie „What would you do for love?”, a odpowiedź zamieścić w Internecie z hashtagiem #Diorlovechain. Całą kampanię animują największe gwiazdy ze świata kina i mody, m.in. obecna muza Diora, czyli Natalie Portman oraz Jennifer Lawrence, Rihanna, Johnny Depp, Robert Pattinson, Bella Hadid… A każdy z nich szczerze opowiada o swoich przemyśleniach na temat miłości. Niektóre odpowiedzi są zaskakujące, inne wzruszające, a jeszcze inne zwyczajnie poprawne. Zobacz najnowszą kampanię Diora:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=p8wj7iO9cnM” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Pewnie właśnie zastanawiasz się, po co miałabyś wykazywać się ekshibicjonizmem uczuciowym i prezentować swoje wyznania całemu światu. Kampania, prowadzona przez ambasadorów domu mody, ma na celu stać się łańcuszkową, interaktywną akcją społecznościową, której celem jest dobroczynność. Każdy udostępniony film przyczyni się do wsparcia funduszu charytatywnego „We Organization”, pomagającego mieszkańcom Kenii w kwestiach związanych z edukacją, medycyną i oczyszczaniem wody. Departament Dior Perfumes zobowiązał się przekazać 1 $ za każdy opublikowany materiał sygnowany hashtagiem kampanii. Dodatkowo, najlepsze filmy zostaną wyróżnione na głównej stronie Diora. Masz już pomysł na swoje wyznanie?

Polka w kampanii Dior

 

Nad swoimi uczuciami na pewno musiała zastanowić się jedna z naszych czołowych blogerek modowych – Maffashion! Julia, jako jedyna Polka, została zaproszona do udziału w tej wyjątkowej kampanii! To niesamowite wyróżnienie i kolejny krok w stronę światowej kariery naszej rodzimej gwiazdy. Co Maff zrobiłaby dla miłości? Zobaczcie!

Julia… dla miłości skoczyłaby w przepaść! Bohaterskie, wzruszające i… hmm romantyczne. Czy ta odpowiedź spodobała się Czarkowi Jóźwikowi, narzeczonemu Maff? Jak myślicie? Polce gratulujemy wspaniałego wyróżnienia i życzymy kolejnych tak wartościowych współprac, które oprócz medialnego przekazu, mają również charytatywny wydźwięk. Brawo Julia!

Fot. @Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

4 komentarze