Kategorie

modna Natasza Urbańska

Natasza Urbańska w supermodnych ubraniach! Hot or Not?

Natasza Urbańska od lat próbuje zaistnieć w polskim show businessie. Czy 2018 rok przyniesie jej sławę? Nie wiadomo! Jedno jest pewne: gwiazda na pewno zapisze się w gronie fashionistek. Jej ostatnia stylizacja jest tego dowodem!

Ostatnio wszystkie wysiłki piosenkarki skupiają się na promocji nowych utworów. Natasza Urbańska pod koniec roku wypuściła singiel Już nie pytam, a teraz szykuje się do wydania nowego albumu. Promocja muzyki wiąże się z częstym pokazywaniem w mediach: żona Janusza Józefowicza rozpoczęła tournée po telewizjach śniadaniowych. A skoro już trzeba pokazać się w telewizji, należy zadbać też o modny look! Odpowiednia stylizacja może przecież zostać dostrzeżona przez krytyków mody, co jeszcze bardziej przyczyni się do rozgłosu. Natasza to wie, dlatego starannie dobiera swoje outfity. Na razie celebrytka unika kontrowersyjnych ubrań, a stawia na najmodniejsze fasony, których nie powstydziłyby się światowe szafiarki. Zobaczcie tylko jej stylizację, w jakiej pokazała się we wczorajszym Pytaniu na śniadanie.

Natasza Urbańska pierwszą fashionistką 2018 roku!

Odkąd Natasza Urbańska przefarbowała i skróciła włosy, coraz bardziej przypomina nam fashionistki pokroju Joanny Horodyńskiej czy Maffashion. Efekt pogłębia się, kiedy piosenkarka i tancerka wkłada ubrania wpisujące się w światowe trendy. Tak było właśnie wczoraj, kiedy Natasza wystąpiła w Pytaniu na śniadanie. Celebrytka wybrała olbrzymie puchate futro, rozszerzane spodnie oraz sweter w czerwone usta. Uwagę zwracały jednak dodatki, które udowodniły, że gwiazda wie, co w modzie piszczy. Beret, który Natasza Urbańska zawadiacko naciągnęła na głowę, powrócił w tym roku i momentalnie podbił serca wszystkich szafiarek. Nasza gwiazda postanowiła być jeszcze bardziej hot – nie dość, że wybrała najmodniejsze nakrycie głowy, to jeszcze postawiła na model z naszytymi perełkami. Nie mogło zabraknąć również topowej torebki nerki noszonej tak, jak widziałyśmy to na światowych tygodniach mody, czyli przerzuconej przez ramię. Stylizację Natasza uzupełniła rockowymi butami ozdobionymi paskami nabijanymi ćwiekami. Gwiazda zdecydowała się na model na obcasach, który lepiej prezentuje się z spodniami typu dzwony. Modniej już być nie mogło!

W stylu Nataszy:

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.