Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Naturalne Besos w wydaniu Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć!
Magda Gessler

Naturalne Besos w wydaniu Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć!

Magda Gessler bez makijażu! Czy ktokolwiek spodziewał się, że restauratorka odważy się na ujawnienie swojego naturalnego oblicza? W końcu mocny makijaż i niezwykle obszerne, anielskie pukle celebrytki to nieodzowna część jej wizerunku. Jurorka Masterchefa postawiła jednak na swoim Instagramie na otwartą komunikację z fanami i… umieściła zdjęcie, które podzieliło jej obserwatorów.

Tak naprawdę wygląda Magda Gessler

Zrelaksowana, w sielskim nastroju Magda Gessler właśnie przebywa na wakacjach ze swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim. Widać, że ten czas wyjątkowo jej służy, ponieważ postanowiła zaszczycić swoich fanów selfie prezentującym jej całkowicie naturalną odsłonę. Restauratorka bez grama makijażu pozuje w basenie, muskana ciepłymi promieniami słońca. Czy widok Magdy Gessler w wakacyjnej scenerii, całkowicie souté spodobał się fanom? No cóż, wydaje nam się, że nie ze wszystkich komentarzy celebrytka będzie zadowolona…

Patrzać na powyższe zdjęcia trzeba przyznać, że wygląd jurorki Masterchefa diametralnie się zmienia wraz z nałożeniem makijażu. Obserwatorzy szczególnie zwrócili uwagę na niezwykle jasne, cienkie brwi, mocno opadającą powiekę oraz usta, które na tych zdjęciach są nadzwyczaj wydęte. Mimo to, większość komentarzy wskazuje na pozytywny odbiór ekscentrycznej celebrytki! Kobiety doceniły jej odwagę i samoakceptację, która jest mocno zauważalną w dodawanych przez gwiazdę zdjęciach.

„Promienieje Pani blaskiem radości! ❤ słodki besos?”

„Bardzo piękne, ciepłe i promienne zdjęcie, Pani Magdo?? Besos??”

„Pięknie Pani wygląda ! Inna kobieta! Proponuję częściej tak się pokazywać ! I te usta !❤??”

Magda  Gessler już dawno została okrzyknięta „królową social mediów”, a jej słynne Besos i „Kasiu, śpicie” cytowane jest żartobliwie przez tysiące fanów, których, notabene, restauratorka zgromadziła już 299 tyś na swoim Instagramie! Czyżby oprócz najbardziej znanej restauratorki w Polsce i gwiazdy TVN, celebrytka ukształtowała sobie nową rolę instainfluencerki? Sami oceńcie! Poniżej wybrałyśmy dla Was kilka zdjęć z jej, trzeba przyznać, interesującego profilu.

 

Ubierz się w stylu Magdy Gessler:

Fot.: Instagram @magdagessler_official, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

4 komentarze