Kategorie

pojedynek blogerek stylizacje

Nie masz co na siebie włożyć? Z pomocą przychodzi polska blogosfera!

Otwieramy kolejny tydzień stylizacjami blogerek. Tym razem zmieniliśmy naszą formę, dawkując Wam inspiracje. Wybierzcie najciekawszy zestaw, głosując w naszej ankiecie!

Czy Wy też czujecie powoli kończącą się zimę? Jeżeli jesteście zmęczeni ponurymi, nudnymi ubraniami to przygotujcie się, bo serwujemy dziś najbardziej klasyczną z możliwych barw – beż. Cielista kolorystyka pasuje właściwie do wszystkich typów urody oraz dodaje niesamowitej energii, nie mówiąc już o tym, że sprawdza się do każdej stylizacji. To bezpieczny kolor, który można komponować niemalże ze wszystkim. Zobacz, jak tym razem poradziły sobie nasze blogerki! Którą wersję beżu wybierzecie – sportowo-casualową od Igi Wysockiej, a może elegancki minimalizm w interpretacji Kat-Astro? Który zestaw zostanie stylizacją tygodnia, by następnie stanąć do walki o tytuł najlepszego looku miesiąca?

Iga Wysocka:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Iga Wysocka<<<

W stylu Igi Wysockiej:

Stylizacja Kat-Astro:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Kat-astro<<<

⬇Zagłosuj!⬇

[poll id=”254″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji pochodzą z blogów: Iga Wysocka i Kat-Astro

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.