Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Niegrzeczne Anja Rubik i Kasia Struss w świątecznej kampanii
kampania Aleksander Wang

Niegrzeczne Anja Rubik i Kasia Struss w świątecznej kampanii

Święta w stylu Alexandra Wanga? Tutaj nie znajdziesz przyjemnie uśmiechającego się starszego Pana z brodą czy słodkich elfów z pierniczkami w niewielkich rączkach. Projektant zaprasza nas na „Christmas Party”, na którym Mikołaj na pewno nie będzie rozdawał prezentów…

Kampania #NaughtySanta

Jak widać Alexander Wang do świętowania podchodzi bardzo… imprezowo! Modelki w skąpych strojach, przelewający się litrami alkohol, a to wszystko w oparach kłębiącego się dymu papierosowego – tak właśnie bawi się świąteczna ekipa projektanta. Kto został zaproszony? Najpopularniejsze modelki, wśród których nie zabrakło również polskiego akcentu.

@stellaluciadeopito #naughtysanta #BeatsxAlexanderWang #tgif

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WANGSQUAD (@wangsquad)

Ekipa @WangSquad

Na tę imprezę nie zostały zaproszone dziewczynki z grzecznego domu. Tutaj Mikołaj prosi na swoje kolanko modelki lubiące zaszaleć! Do zrealizowania tej wizji Wang zaangażował m.in nasze dwie topowe gwiazdy: Anję Rubik i Kasię Struss, które w czarnych stylizacjach kuszą na planie kampanii. Zdjęcia zostały opublikowane na Instagramie @WangSquad, który w całości poświęcony jest imprezowej ekipie projektanta!

 

@annaewers @how_about_mina #naughtysanta #BeatsxAlexanderWang #tgif

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WANGSQUAD (@wangsquad)

 

Alexander Wang w swoich kampaniach lubi pokazać niegrzeczną naturę, do czego powoli zaczyna nas przyzwyczajać! Zdjęcia dają nam wgląd do imprezowego świata mody, bez cenzury i zbędnych upiększeń. Kogo jeszcze projektant zaprosił do swojego projektu? Wśród bohaterów bezpruderyjnej sesji znajdziemy takie nazwiska, jak m.in. Teyana Taylor, Romee Strijd, Adwoa Aboah, Santigold, Jacquelyn Jablonski, Constance Jablonski, oraz ulubienicę projektanta – Annę Ewers.

Wybralibyście się na takie świętowanie według Aleksandra Wanga? Napiszcie!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.