Kategorie

nietypowe suknie ślubne

Nietypowa suknia ślubna

Dla wszystkich przyszłych Panien Młodych to jedna z najważniejszych decyzji – wybór sukni ślubnej. Przygotowaliśmy dla was kilka niestandardowych propozycji, które musicie zobaczyć.

 

Gusta są różne. Część z was szuka prostej, minimalistycznej sukni, część bardzo strojnej, bogato zdobionej, w której chociaż raz poczuje się jak księżniczka. Jedno jest pewne, suknia musi mieć to coś co sprawi, że nie będziemy chciały przymierzyć już żadnej innej.

 


Nie musi być biała, koronkowa i długa do ziemi. Dla tych z was, które szukają w sukience czegoś nieszablonowego przygotowaliśmy specjalne propozycje, inspirowane wieczorowymi sukniami od znanych projektantów takich jak Marchesa i Zuhair Murad. Ich projekty na czerwonym dywanie noszą gwiazdy na najbardziej prestiżowych galach. Wśród nich znajdziesz przede wszystkim modne, dziewczęce pastele, ale także ostrą czerwień! Jeśli marzysz, by iść do ołtarza w krótkiej sukience, bo bierzecie ślub w piękny, letni dzień to też znajdziesz tutaj kilka inspiracji.

 

 

Nawet jeśli należysz do grona Panien Młodych, które stawiają na klasykę, czyli białą suknię, to wśród naszych propozycji możesz odnaleźć sukienkę na zmianę lub na poprawiny. Coraz częściej Panie decydują się na przebranie w inną sukienkę podczas wesela, żeby było im po prostu swobodniej, ale także dla urozmaicenia swojej ślubnej stylizacji.

Krótkie sukienki jeśli chcesz zaskoczyć


Długie suknie jeśli chcesz olśnić

 

 

Propozycje Stylistek Allani

W kwestii kompletowania całej stylizacji jak zawsze polegamy na naszych niezawodnych Stylistkach. Mamy dla Ciebie trzy różne, ślubne zestawy, które mamy nadzieję, zainspirują Cię do zakupu swojej wymarzonej kreacji.

 

biała suknia ślubnabiała spódnicabiała spódnica 

 

Fot.: Imaxtree, Eastnews

 

 

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!