Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hot trend
  • /
  • Local Heroes twórcą bielizny! Jest kontrowersyjnie?!
bielizna local heroes

Local Heroes twórcą bielizny! Jest kontrowersyjnie?!

Local Heroes wprowadziło wczoraj nową kolekcję bielizny! Czy dziewczyny z polskiego brandu znowu zaszokowały? Zobacz ich najnowsze, nietuzinkowe produkty!

Local Heroes to polski brand, który lubi szokować! Jest znany z feministycznych haseł i kontrowersyjnych treści, które umieszczają na swoich produktach. Założycielki firmy Areta Szpura i Karolina Slota nie boją się sygnować swojej marki bezpośrednimi odniesieniami do homoseksualizmu, dlatego na ich T-shiratch czy czapkach widnieją napisy w stylu „I <3 Pussy” lub „Pussy Power”! Ich otwarty przekaz spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, a ich produkty szybko stały się kultowe! Jak dziewczyny osiągneły swój sukces?

Gwiazdy w Local Heroes!

 

Trzeba przyznać, że dziewczyny z Local Heroes rozpoczęły swój niekwestionowany sukces z rozmachem! Już od samego początku ich produkty pokochały gwiazdy… i to światowego kalibru. O polskim brandzie zrobiło się głośno, gdy ich T-shirt założył sam Justin Bieber, po czym marka odnotowała rekordowe wyniki sprzedaży. Potem poszło już lawinowo i w rzeczach Local Heroes zaczęły chodzić takie gwiazdy jak Rihanna, Rita Ora, Selena Gomez czy Cara Delevingne. Mając takich klientów i jasno określoną wizję marki dziewczyny musiały osiągnąć sukces!

Nowa kampania Local Heroes

Wszystkie kolekcje jakie do tej pory powstały pod okiem Arety i Karoliny, są mocno osadzone w konkretnej stylistyce, w której dominują pastelowe kolory, tęcze, kotki i dziewczęce akcenty. Brzmi słodko? Tak to wygląda, jednak zdecydowanie nie są to produkty przeznaczona dla „grzecznych dziewczynek”. Dlatego wśród propozycji Local Heroes nie mogło zabraknąć bielizny, która przypomina kultowe modele od Calvin Klein lub MISBHV, jednak wciąż jest ona utrzymana w charakterystycznej stylistce marki. Co znajdziemy w tej kolekcji?

Kolekcja bielizny Local Heroes

 

W nowościach Local Heroes znajdziemy staniki, body i figi, które zostały wykończone tak modną w tym sezonie taśmą z napisami np. „kitten” lub „forever whatever”. Bielizna została utrzymana w typowej dla Local Heroes kolorystyce oraz wykończona słodkimi serduszkami lub kocimi wąsami. Bardzo przypadła nam do gustu również kampania, która mimo, że ma bardzo delikatną oprawę, to ocieka ukrytą pikanterią. My jesteśmy bardzo na TAK!

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.