Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • „Nowe oblicze Greya” coraz bliżej. Do wielkiej premiery zostało TYLKO 100 dni!
anastasia steele w koronkowej sukience

„Nowe oblicze Greya” coraz bliżej. Do wielkiej premiery zostało TYLKO 100 dni!

Na tę część czekały wszystkie fanki historii związku Anastasi i Christiana! Do premiery najnowszej części pozostało JEDYNIE 100 dni. Producenci już podsycają oczekiwanie na kolejną część, która ukaże się już wkrótce… Zobaczcie zatem, co udało nam się dowiedzieć o filmie wieńczącym trylogię.

Czy mamy tutaj fanki trylogii „50 twarzy Greya”? Twórcy filmów wreszcie podzielili się nie tylko zapowiedzią trzeciej części, wieńczącej opowieść o bogatym biznesmenie Christianie Greyu i studentce literatury Anastasi Steele, ale i zdjęciami z planu. Wszystko wskazuje na to, że w ostatniej części pod tytułem „Nowe oblicze Greya” skomplikowana historia głównych bohaterów będzie o wiele bardziej mroczna i gorąca, niż poprzednie…

Suknia panny młodej z „Nowego oblicza Greya”

Na trzymającym napięciu trailerze widzimy m.in. długo wyczekiwaną scenę ślubu. Oprócz znamiennego zakładania obrączki, możemy zobaczyć również suknię ślubną Anastasi. Ukochana głównego bohatera ubrana jest w przepiękną, koronową długą suknię z efektownym welonem.

Romantyczna kreacja jest subtelna i bardzo delikatna. Nic dziwnego, że internautki się nią zachwycają – jej urok leży w prostocie. Poniżej znajdziecie filmik ze zbliżeniem na detale i misterne guziczki zdobiące tył. Powiemy Wam jedno – jest zmysłowo i coś czujemy, że niejedna panna młoda biorąca ślub będzie chciała mieć podobną suknię.

Kusząca Anastasia Steele w nowym zwiastunie

Premiera „Nowego oblicza Greya” już za parę miesięcy, bo 7 lutego 2018 roku. Jak widać po zwiastunie, Anastasia i Christian stanęli na ślubnym kobiercu, by następnie udać się na miesiąc miodowy. Zapowiada się pięknie i bajkowo, jednak sielanka tych dwojga szybko się skończy… fani z pewnością nie będą zawiedzeni! W filmie nie zabraknie gorących scen z udziałem kluczowych postaci trylogii. My jednak nie możemy doczekać się scen z udziałem tej namiętnej pary….

  • Zaręczyny Anastasii Steele i Christiana Greya
  • Scena zaślubin najgorętszej pary

Jak wiemy, bielizna to element przewodni wszystkich części Greya i to właśnie ona wzbudza najwięcej emocji. Nie możemy doczekać się, co będzie miała na sobie przyszła żona Christiana Greya i z pewnością będziemy bacznie obserwować jej pikantne stylizacje na wieczór… Na razie musimy cierpliwie wyczekiwać premiery – aby Wam to nieco osłodzić, dzielimy się z Wami najnowszym zwiastunem. Oj, dużo się dzieje! Zobaczcie sami 😉

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=GpAuCG6iUcA”]

Bielizna w stylu Anastasii Stelle:

Fot.: @fiftyshadesmovie, Youtube

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.