Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Nowy biznes Kim Kardashian – sukces czy porażka?
kim kardashian

Nowy biznes Kim Kardashian – sukces czy porażka?

To już dziś! Właśnie ruszyła marka kosmetyczna Kim Kardashian! Czy oferta KKW BEAUTY będzie hitem, a linia kosmetyków od Kim stanie się popularniejsza niż marka Kylie Jenner? Niedługo się o tym przekonamy!

Nie tak dawno ta wiadomość odbiła się głośnym echem w świecie show-businessu. Kim Kardashian postanowiła pójść w ślady młodszej siostry i założyć własną markę kosmetyczną – KKW BEAUTY. Atmosfera wokół wydarzenia była podsycana przez celebrytkę, która zarówno na swoim Instagramie, jak i na profilu marki publikowała kolejne zapowiedzi. Premiera makijażowych produktów przypada właśnie dziś! Od godziny 18:00 możecie kupić pierwszą linię kosmetyków na stronie marki, oczywiście, jeśli dopisze Wam szczęście. Podejrzewamy bowiem, że produkty sygnowane nazwiskiem Kim rozejdą się w mgnieniu oka.

Kosmetyki KKW BEAUTY od Kim Kardashian

Co na początek proponuje nam Kim Kardashian? Oczywiście to, czego aktualnie sama używa! Kremowa konturówka i zestaw rozświetlaczy to must-have celebrytki, która nie wyobraża sobie bez nich codziennego makijażu. Teraz i my będziemy mogły wypróbować jej urodowe patenty i cieszyć się promienną i naturalną cerą. Oferta KKW BEAUTY zawiera kosmetyki w wielu odcieniach, które przypadną do gustu kobietom o różnorodnej tonacji skóry. Charakterystyczny styl Kim można również zauważyć w ich estetyce: produkty są zamknięte w zgrabnych minimalistycznych opakowaniach, oczywiście w barwach nude.

My już nie możemy się doczekać pierwszych recenzji kosmetycznych nowości od Kim. Jak myślicie, czy kosmetyki KKW BEAUTY będą nie tylko popularne, ale i naprawdę dobrej jakości? A może okażą się tylko drogim bublem?

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.