Kategorie

  • Allani
  • /
  • Jak nosić
  • /
  • Obuwnicze wpadki znanych gwiazd. Zobacz jakie błędy popełniają
buty gwiazd

Obuwnicze wpadki znanych gwiazd. Zobacz jakie błędy popełniają

Nawet piękne i sławne celebrytki popełniają błędy. W ich stylizacja nie wszystko jest idealne. Zobacz najczęstsze obuwnicze wpadki znanych gwiazd!

Wiele sławnych aktorek i piosenkarek uznawanych jest za ikony stylu. Mogłoby się wydawać, że ich looki zawsze są perfekcyjne i to w każdym calu. Nic bardziej mylnego! Nawet stylowe kobiety zaliczają modowe wpadki. Dziś po lupę bierzemy obuwnicze grzeszki. Co znalazło się na naszej liście? Zobacz!

Najczęstszy problem – za duże buty

Na czerwonym dywanie często możemy dostrzec gwiazdy w za dużych butach. Monika Brodka, Magda Gessler, Magda Steczkowska, Jennifer Lopez, Emma Stone…W nieskończoność można wymieniać znane osobistości, które mają problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru obuwia. Niestety, ten niewielki detal znacząco wpływa na naszą postawę, a także chód. Odstający, spadający but może zepsuć nawet najpiękniejszy look!

Zdecydowanie za małe obuwie

Kolejną „modową zbrodnią” znanych kobiet jest zakładanie zbyt małych butów, zwłaszcza sandałów na szpilce. W tym modelu palce wystają bardzo mocno poza krawędź, czasami nawet nieestetycznie zwisają. Wiele celebrytek na siłę stara się wsadzić stopę do dużo za małych czółenek. Nie ma co ukrywać, paparazzi wszystko zauważą, nawet tak niewielki szczegół!

 

Znane kobiety cierpią dla urody

Kim Kardashian jest najlepszy przykładem na to, że gwiazdy mimo niedoskonałości swojego ciała i tak włożą na siebie najnowszy hit sezon. W stylizacjach żony Kanye Westa wielokrotnie pojawiały się za ciasne, dosłownie wpijające się w skórę buty. To jeszcze nic! Wykrzywione, ściśnięte palce próbujące się „wydostać” z wąskich sandałów to nie horror tylko prawdziwe życie! Wiele znanych osób cierpi wiele godzin w niewygodnych butach. Ale po co? I tak ich starania niszczy efekt wizualny…

Fot.: ONS, Shutterstock

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.